Gra akcji Attack on Titan trafi także na PC - premiera 26 sierpnia

Po debiucie w Japonii.

Koei Tecmo poinformowało, że gra akcji Attack on Titan ukaże się w Europie pod dość nietypowym tytułem A.O.T. Wings of Freedom.

1

Datę premiery wyznaczono na 26 sierpnia.

Potwierdzono również nowe platformy sprzętowe. Poza PlayStation 3, PS4 i PS Vita, gra ukaże się także na PC oraz Xbox One.

Zasady rozgrywki są podobne do Dynasty Warriors, choć tym razem nie zmierzymy się z setkami przeciwników, a właśnie z ogromnymi, uśmiechniętymi nudystami-tytanami.

Fabuła koncentruje się na pierwszym sezonie anime „Attack on Titan”, odtwarzając wiele z charakterystycznych scen i oferując szereg znanych postaci. Trójka głównych bohaterów ocalała po ataku tytanów i postanawia dołączyć do jednostki Scout Regiment, planując pomścić znajomych.

W specjalnym trybie zagramy także jako tytan, samemu siejąc zniszczenie i pożogę. Attack on Titan w lutym tego roku zadebiutowało już w Japonii, zbierając pozytywne oceny w recenzjach.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami