Strzelanka Overwatch wzbogaciła się o tryb rankingowy

Oraz własne celowniki.

Sieciowa strzelanka Overwatch w wersji beta wzbogaciła się o tryb rankingowy, przeznaczony dla osób poszukujących „poważnego wyzwania”.

Zmagania podzielono na sezony, a zwycięstwa pozwolą awansować na kolejne poziomy rankingu i przechodzić przez kolejne „ligi”.

Gracze mogą próbować sił samotnie lub w drużynie o dowolnym rozmiarze. Twórcy zadbali o system starający się jak najlepiej dostosować przeciwników do naszych umiejętności.

Zabawa w trybie rankingowym zarezerwowana jest dla osób na co najmniej 25. poziomie doświadczenia.

Zobacz: Overwatch - Poradnik, Solucja

Inne zmiany w najnowszej aktualizacji to szereg legendarnych skórek, dotkliwe kary dla osób regularnie opuszczających mecze przed zakończeniem czy wykres pokazujący stan połączenia z serwerem.

Jest też reorganizacja ekranów ze statystykami, możliwość dostosowania celownika do własnych potrzeb oraz pomniejsze modyfikacje balansu map i postaci. Pełna lista na oficjalnym forum dyskusyjnym.

Interesującą zmianą jest także usunięcie z gry postaci Żołnierza-76. W jednej z ostatnich łatek bohater otrzymał bowiem skórkę umożliwiającą uzyskanie niewidzialności, co nie było oczywiście celem deweloperów. Problemu nie da się jednak szybko rozwiązać, stąd decyzja o czasowym zablokowaniu herosa - zapewnia Blizzard.

Rozwiązano także „problem” z jedną z animacji Smugi, która - poprzednio zbyt skupiająca się na pośladkach - wygląda teraz tak:

1

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami