W The Division pojawią się cotygodniowe wyzwania

Plus: szczegóły aktualizacji Incursion.

Ubisoft zapowiedział nową zawartość do sieciowego The Division - Operację ISAC.

1

Darmowe rozszerzenie zaoferuje cotygodniowe wyzwania, które będą się zmieniać w każdy wtorek. Za wykonywanie zadań gracze otrzymają nagrody.

Ubisoft nie zdradza szczegółów dodatku. Pierwsze konkrety poznamy w trakcie premiery, 12 kwietnia.

W tym samym czasie The Division otrzyma pierwszą dużą aktualizację - Incursion. Na stronie Ubisoftu pojawiła się szczegółowa lista zmian i nowości.

Najważniejszym elementem rozszerzenia będzie tytułowy tryb Incursion, czyli znany z innych gier MMO raid. Drużyna graczy wkroczy do specjalnie przygotowanej lokacji, by powalczyć z przeciwnikami - i bossami - o nieco potężniejszy ekwipunek.

Pierwsze Incursion w The Division nazwano Falcon Lost. Akcja toczy się na terenie podziemnej stacji uzdatniania wody, gdzie swoją bazę założyła frakcja Last Man Battalion. Zagramy na dwóch poziomach trudności, mogąc powtarzać misję do woli.

W rozgrywce wezmą udział gracze na 30. poziomie doświadczenia. Tryb jest przygotowany dla czterech użytkowników wyposażonych w zaawansowaną broń.

W The Division pojawią się również zestawy ekwipunku. Poszczególne części będzie można zdobyć, wykonując „najbardziej wymagające wyzwania na Manhattanie”.

Nowością będzie też możliwość wymieniania się przedmiotami - wystarczy upuścić broń czy pancerz na podłogę, by drugi gracz mógł je podnieść.

Ubisoft wprowadza także szybkie wyzwania do ukończenia, jak zabicie dziesięciu przedstawicieli danej frakcji. W Mrocznych Strefach pojawią się niespodziewane zrzuty z powietrza, z cennym sprzętem.

Gracze będą teraz mogli wykroczyć poza 30. poziom doświadczenia, ale tylko poprzez rozwój wyposażenia - nieco na wzór systemu Light z Destiny.

Pojawi się również możliwość obserwacji innych członków drużyny w trakcie oczekiwania na pomoc.

Aktualizacja wprowadzi szereg poprawek w rozgrywce oraz drobnych modyfikacji w balansie. Szczegółowa lista zmian dostępna jest na stronie Ubisoftu.

Rozszerzenie zadebiutuje 12 kwietnia na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Incursion to pierwszy z dwóch darmowych dodatków. Drugi - Conflict - doda raid na terenie Columbus Circle, a także kolejne opcje w Mrocznej Strefie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami