The Division - Misje poboczne, cz. 12 (Midtown East)

Zadania dodatkowe - Zlecenie: Sierżant Mosely, Ratunek: Cywile z Midtown East.

Poniżej znajdziesz opis zadań występujących w dystrykcie Midtown East. Liczba z poprzedzającą ją znakiem „#" oznacza dany numer na mapie i odnosi się do miejsca rozpoczęcia danej misji pobocznej - np. „#2" oznacza miejsce rozpoczęcia zadania w punkcie „2" na mapie. Misje poboczne pojawiają się na mapie po rozmowie z oficerem JTF stacjonującym w kryjówce danego dystryktu.

mapa_poboczne12

Mapę możesz powiększyć lub pobrać na dysk.

#1 Zlecenie: Sierżant Mosely

W celu rozpoczęcia tego zadania dodatkowego udaj się do punktu #1 na mapie w dystrykcie Midtown East. Twoim celem będzie pozbycie się tytułowego sierżanta, oczywiście dopiero po wyeliminowaniu dwóch jego zastępców.

d081

Przeciwnicy są ukryci w silnie obwarowanym obozie. Wejdź do niego przez bramę i rozpocznij walkę koncentrując się najpierw na zwykłych rywalach, a dopiero potem na pierwszym zastępcy. Jest to ciężkozbrojny przeciwnik, którego możesz przygwoździć ogniem wieżyczki (obrazek powyżej), obejść z flanki i z tego miejsca zaatakować. Identycznie możesz postąpić z drugim zastępcą, którego znajdziesz za kolejną bramą w dalszej części obozu.

d082

Na koniec czeka cię starcie z Moselym. Rozpraw się z mniejszymi rywalami, uważając na rzucane przez głównego wroga granaty podpalające. W jego przypadku też dobrze sprawdzi się taktyka z wieżyczką. Możesz ją ustawić tak, aby przygwoździć rywala i bez problemu rozprawić się z nim z flanki (obrazek powyżej).

#2 Ratunek: Cywile z Midtown East

Aby rozpocząć tę misję poboczną skieruj się do punktu #2 na mapie w dystrykcie Midtown East. Twoim celem będzie dotarcie do metra i uratowanie cywili przetrzymywanych przez bandytów. Po skierowaniu się do wskazanego punktu oczyść obszar przed wejściem do metra. Przeciwników najlepiej ostrzeliwać z góry, ale uważaj przy tym na znajdującego się wśród nich snajpera.

d083

Po oczyszczeniu terenu okaże się, że wejście na stację jest zamknięte. Udaj się wtedy na pobliskie skrzyżowanie i rusz przed siebie. Po chwili dotrzesz do otwartego włazu (obrazek powyżej). Skorzystaj z drabinki, żeby zejść na dół, po czym kontynuuj drogę, aż do stacji metra. Oczyść ją z rywali, przejdź na koniec peronu i wciśnij klawisz z lewej strony, żeby odblokować kratę przy schodach. Wejdź na górę i otwórz drzwi z lewej, dzięki czemu zakończysz misję.

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami