Bracia Drake i Sully na Madagaskarze w materiale z Uncharted 4

Piętnaście minut rozgrywki.

Przedstawiciele Sony opublikowali dziś na blogu PlayStation nowy materiał z rozgrywką z kampanii dla jednego gracza w Uncharted 4: Kres Złodzieja.

Piętnastominutowy film prezentuje fragment misji na Madagaskarze. Nathan Drake, Sam Drake i Victor Sullivan chcą dostać się do wulkanu, by odnaleźć kryjówkę pirata Henry'ego Avery.

Wideo ponownie pokazuje znaczną zmianę deweloperów w podejściu do tworzenia poziomów. Przedstawiona mapa jest rozległa, a prowadzący samochód gracz nie jest ograniczany do jednej ścieżki.

Możemy też przyjrzeć się zastosowaniu jednego z nowych gadżetów na wyposażeniu bohatera - linka z hakiem posłuży do przesuwania przedmiotów, a nawet do wciągania auta po zboczu.

Nie zabrakło zbierania skarbów i efektownej strzelaniny, a także wykorzystania linki w tracie walki. Przed rozpoczęciem starcia Drake skrada się, by wyeliminować snajpera i oznaczyć pozostałych wrogów.

Uncharted 4: Kres Złodzieja debiutuje 10 maja na PlayStation 4.

Zobacz: Uncharted 4 Recenzja

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami