The Division - Misje poboczne, cz. 9 (Kips Bay)

Zadania dodatkowe - Zaginiona osoba: Oddział Noble, Zlecenie: Mike Cyngiel, Zaopatrzenie: lekarstwa, cz. 1-3, Zrzut: zapasy żywności w Kips Bay.

Poniżej znajdziesz opis zadań występujących w dystrykcie Kips Bay. Liczba z poprzedzającą ją znakiem „#" oznacza dany numer na mapie i odnosi się do miejsca rozpoczęcia danej misji pobocznej - np. „#2" oznacza miejsce rozpoczęcia zadania w punkcie „2" na mapie. Misje poboczne pojawiają się na mapie po rozmowie z oficerem JTF stacjonującym w kryjówce danego dystryktu.

mapa_poboczne9

Mapę możesz powiększyć lub pobrać na dysk.

#1 Zaginiona osoba: Oddział Noble

W celu rozpoczęcia tego zadania dodatkowego udaj się do punktu #1 w dystrykcie Kips Bay. W trakcie dochodzenia na miejsce, które znajduje się na ulicy, uważaj na przeciwników. Najlepiej wdrapać się na budynek z prawej, z którego będziesz miał dobry widok na ulicę poniżej.

d067

Jest to o tyle pomocne, że będziesz mógł w miarę bezpiecznie prowadzić ogień do przeciwników. A wśród nich oprócz zwykłych rywali, znajduje się też opancerzony Ogniomistrz Lewis (obrazek powyżej), na którego ataki musisz szczególnie uważać. Po oczyszczeniu okolicy zejdź na dół i zlokalizuj ECHO, po czym przyjrzyj się scence, która się pojawi.

W tym momencie zacznie się druga część zadania - skieruj się do wskazanego zaułka i odnajdź kolejne ECHO, a po przyjrzeniu się retrospekcji wejdź do hangaru, do którego wejście jest na końcu zaułka. Tutaj znajdziesz następny „nadajnik", z którego wydobądź informacje na temat przeszłości. Na północnym wschodzie pojawi się kolejny punkt związany z czwartą już częścią misji.

#2 Zlecenie: Mike Cyngiel

Aby rozpocząć to zadanie dodatkowe skieruj się do punktu #2 na mapie w dystrykcie Kips Bay. Po dotarciu na miejsce zobaczysz wychodzącego na ulicę drugiego zastępcę Mike'a w obstawie kilku ochroniarzy. Rozpraw się z nimi, a potem przystąp do walki z dowódcą grupy - najlepiej ostrzeliwać go ze snajperki w głowę (dobrym miejscem jest podwyższenie z prawej, na które możesz wejść po drabince).

d070

Następnie wejdź na podziemny parking i wyeliminuj kolejnego zastępcę w obstawie kilku mniejszych rywali. Na końcu pojawi się tu sam Mike - jak zwykle pozbądź się słabszych rywali, a potem załatw szefa grupy. Dobrze sprawdzi się niezawodna snajperka (obrazek powyżej) oraz granaty i zdolności specjalne.

#3 Zaopatrzenie: lekarstwa, cz. 1-3

Aby rozpocząć tę misję skieruj się do punktu #3 w dystrykcie Kips Bay. Jest to trzyetapowe zadanie polegające na dotarciu do kilku punktów z lekarstwami i, po oczyszczeniu terenu, zdobycia ich.

d069

Lekarstwa są przechowywane w torbach. Pierwszą znajdziesz na ulicy, drugą na rynku (obrazek powyżej), natomiast trzecią w namiocie w zaułku. Uważaj, ponieważ jest ona najlepiej strzeżona i to przez dość silnych wrogów, więc dobrze przygotuj się do tej potyczki.

#4 Zrzut: zapasy żywności w Kips Bay

W celu rozpoczęcia misji skieruj się do punktu #4 na mapie w dystrykcie Kips Bay. Jak zwykle w tego rodzajach zadań, twoim celem będzie ochrona zrzutów zaopatrzenia atakowanych przez bandytów.

d068

Udaj się do pierwszego zbioru kontenerów i odeprzyj wrogi atak. Następnie zostanie zaznaczony drugi punkt, gdzie po chwili zjawią się bandyci. Odeprzyj ich i, jeśli będziesz wystarczająco szybki, ostrzelaj przeciwników wybiegających z pobliskiego budynku (obrazek powyżej). Jeśli szybko ich załatwisz, to nie będziesz nawet musiał zbliżać się do trzeciego zrzutu, w kierunku którego przeciwnicy biegli.

Następnie: The Division - Misje poboczne, cz. 10 (Murray Hill)

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami