The Division - Misje poboczne, cz. 10 (Murray Hill)

Zadania dodatkowe - Ratunek: Cywile z Murray Hill, Zrzut: zapasy żywności w Murray Hill, Zaopatrzenie: Dane laboratoryjne, Zlecenie: Kapitan Craig.

Poniżej znajdziesz opis zadań występujących w dystrykcie Murray Hill. Liczba z poprzedzającą ją znakiem „#" oznacza dany numer na mapie i odnosi się do miejsca rozpoczęcia danej misji pobocznej - np. „#2" oznacza miejsce rozpoczęcia zadania w punkcie „2" na mapie. Misje poboczne pojawiają się na mapie po rozmowie z oficerem JTF stacjonującym w kryjówce danego dystryktu.

mapa_poboczne10

Mapę możesz powiększyć lub pobrać na dysk.

#1 Ratunek: Cywile z Murray Hill

W celu rozpoczęcia tego zadania dodatkowego udaj się do punktu #1 na mapie w dystrykcie Murray Hill. W zaułku między dwoma wysokimi budynkami natkniesz się na oddział LMB. Wyeliminuj wszystkich przeciwników.

d071

Następnie udaj się do budynku, do którego wejście jest otwarte. Z prawej strony znajdują się drzwi (obrazek powyżej). Otwórz je i wypuść na wolność cywili. Teraz czekają cię jeszcze dwie potyczki. Pierwsza ma miejsce na placu przed dużym budynkiem - załatw wrogów, uważając na snajperów, po czym podejdź do zaznaczonych drzwi i wypuść drugą grupę cywili. Następnie udaj się do trzeciego punktu, znajdującego się nieopodal, i postąp identycznie, jak w dwóch poprzednich przypadkach.

#2 Zrzut: zapasy żywności w Murray Hill

Aby rozpocząć tę misję poboczną skieruj się do punktu #2 na mapie, w dystrykcie Murray Hill. Na miejscu okaże się, że jest to plac zabaw z trzema zrzutami - jeden znajduje się w centrum placu, a dwa pozostałe po bokach.

d072

Jak zwykle twoim celem będzie odpieranie ataków - w sumie pięciu. Udaj się do pierwszego zaznaczonego zrzutu i rozpocznij strzelaninę z napastnikami. W trakcie walki warto korzystać z czerwonych, wybuchowych beczek (obrazek powyżej), aby zmiękczyć napastników. Po odparciu pierwszej fali szybko przemieszczaj się do drugiego zaznaczonego punktu i ponownie broń zapasów. Powtarzaj tę taktykę, aż do ukończenia misji.

#3 Zaopatrzenie: Dane laboratoryjne

Zacznij od skierowania się do punktu #3 na mapie, w dystrykcie Murray Hill. Po zbliżeniu się do wskazanego biurowca zobaczysz przed nim grupę silnych i mocno opancerzonych przeciwników. Wyeliminuj ich korzystając z osłon oraz pamiętając, aby nie wychodzić na otwartą przestrzeń.

d073

Następnie wejdź do biurowca i skorzystaj z klatki schodowej, żeby dostać się na piętro. Przejdź do pomieszczeń biurowych i rozpocznij walkę z kilkoma bandytami. Następnie przeszukaj szafkę (obrazek powyżej) na lewo od wejścia i weź z niej kod do serwerowni. Następnie podejdź do czerwonych drzwi, otwórz je przy pomocy klawiatury numerycznej i skorzystaj z komputera, dzięki czemu ukończysz misję.

#4 Zlecenie: Kapitan Craig

W celu rozpoczęcia tej misji skieruj się do punktu #4 na mapie w dystrykcie Murray Hill. Twoim celem będzie wyeliminowanie niejakiego Craiga, oczywiście dopiero po pokonaniu jego dwóch zastępców i sporej grupy mniejszych rywali.

d074

Przeciwnicy przebywają na terenie jednostki. Dobrze jest ich ostrzelać sprzed bramy, a potem rozprawiać się szybko, kiedy będą pojedynczo wychodzić na otwarty teren. Sam Craig jest inżynierem, więc musisz uważać przede wszystkim na stawiane przez niego wieżyczki (obrazek powyżej). Eliminuj je przy pomocy granatów albo snajperki lub przemieszczaj się tak, aby nie być ich w zasięgu. Samego Craiga najlepiej ostrzeliwać w głowę lub w plecak.

Następnie: The Division - Misje poboczne, cz. 11 (Turtle Bay)

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami