The Division - Misja fabularna: Zgromadzenie ogólne

Ostatnie zadanie główne, w którym pokonujemy LMB i bossa - pułkownika Blissa.

W celu rozpoczęcia misji udaj się dystryktu Turtle Bay, a następnie skieruj się w stronę znacznika. Zadanie polega na zabezpieczeniu budynku ONZ, w którym ulokowały się ostatnie oddziały LMB wraz z podpułkownikiem Charlesem Blissem.

Sugerowany poziom doświadczenia - 28

148

Misja rozpoczyna się na ulicy. Rusz przed siebie, kierując się w stronę posterunku opanowanego przez przeciwników. Rozpocznij walkę uważając na kolejnych rywali, nadciągających z różnych kierunków. Kiedy oczyścisz teren poczekaj, aż żołnierze JTF wysadzą w powietrze bramę, przez którą przejdź. Następnie skieruj się do budynku i po schodach zejdź do tunelu, który zacznij oczyszczać z rywali (obrazek powyżej). Uważaj, bo po dotarciu do końca z przejścia z prawej wyjdzie kilku wrogów.

149

Przejdź do kolejnego pomieszczenia i zamontuj na ścianie ładunki wybuchowe. Po wysadzeniu ich w powietrze powstanie przejście do podziemnego parkingu, jak nietrudno się domyślić wypełnionego przeciwnikami (obrazek powyżej). Po wyeliminowaniu pierwszego oddziału rozpraw się z kolejnymi falami.

150

Ruszaj dalej, wchodząc schodami na plac. Tutaj oprócz rywali czekają na ciebie również wieżyczki z laserowymi celownikami. Pamiętaj, aby nie wchodzić w ich zasięg. Zlokalizuj szybko przełącznik, dzięki któremu będziesz w stanie zneutralizować tę niebezpieczną broń (poznasz to po tym, że po zhakowaniu celownik laserowy zmieni kolor z czerwonego na zielony). Następnie zajmij dogodne miejsce i eliminuj kolejnych rywali. Możesz na przykład wkroczyć na platformę na środku lokacji, skąd będziesz miał dobry przegląd pola. Uważaj przy tym na silniejszych przeciwników, w tym snajperów (obrazek powyżej).

151

Po oczyszczeniu placu skieruj się do zaznaczonego budynku ONZ, gdzie wejdź na górę po schodach. Przebij się przez pomieszczenia biurowe wypełnione rywalami i wejdź do sali konferencyjnej, gdzie na ziemi znajdziesz ECHO. Podnieś je i wejdź w interakcję z wizualizacją Keenera (obrazek powyżej), po czym ruszaj do następnej lokacji.

152

W rozległym holu natkniesz się na kolejne siły przeciwnika. Po chwili do środka wkroczy też pierwszy z bossów - Raptor (obrazek powyżej). Ogólnie najlepiej zająć pozycję na podwyższeniu i rozprawiać się z rywalami z góry, co ułatwi ci celowanie. Nie zapominaj przy tym o wspomaganiu się granatami i zdolnościami specjalnymi.

153

Po walce ruszaj dalej, przebijając się przez następne pomieszczenia. W końcu dotrzesz do dużej sali konferencyjnej. Liczne ławy zapewniają świetne schronienie, więc korzystaj z nich, ostrzeliwując przy tym wrogów na dole. Uważaj też na balkonik z prawej, ponieważ w pewnej chwili pojawi się na nim kilku silnych snajperów (obrazek powyżej). Po oczyszczeniu sali zejdź na dół i włam się do komputera, po czym szybko zajmij pozycję ochronną.

154

Z góry zaczną cię bowiem atakować przeciwnicy, w tym boss Domino (obrazek powyżej), w walce z którym przydadzą się zdolności specjalne pokroju wieżyczek i ładunków wybuchowych. Najpierw jednak rozprawiaj się ze zbliżającymi się wrogami, a gdyby było ich zbyt wielu, to szybko zmieniaj kryjówkę i pozostawaj w ruchu. Po walce przeszukaj pole bitwy i skieruj się do czekającego na ciebie oficera JTF.

155

Po rozmowie zacznij kierować się na plac, uzupełniając przy tym zapasy. Czeka cię tu ostatni pojedynek. Oprócz zwykłych rywali będziesz musiał rozprawić się ze śmigłowcem pułkownika Blissa (obrazek powyżej). Uważaj, ponieważ może cię ostrzeliwać z mini guna i rakiet - te ostatnie omijaj wyskakując z czerwonych pól.

W trakcie walki możesz wchodzić na podwyższenia i korzystać z komputerów, które uruchamiają wieżyczki. W ten sposób możesz mocno osłabić przeciwnika, ale pamiętaj, że w trakcie korzystania z komputera narażasz się na ostrzał, a Bliss prędzej czy później i tak zniszczy każdą odpaloną wieżyczkę.

Dlatego dobrze jest się ukrywać w miejscach zakrytych - kontenerach lub pod główną platformą na środku lokacji i stamtąd prowadzić ostrzał. Jeśli tylko widzisz, że przeciwnik rozpoczyna ostrzał, to szybko chowaj się w bezpiecznym koncie. Śmigłowiec posiada sporo punktów życia, ale prowadzenie ostrzału zza osłon w końcu go zmiękczy.

156

Kiedy pozbawisz go pancerza twój ogień będzie znacznie skuteczniejszy. Jednak na placu pojawią się też zwykli przeciwnicy, których staraj się eliminować w pierwszej kolejności. Potem wracaj do ostrzeliwania helikoptera i rób to tak długo, aż go wyeliminujesz (obrazek powyżej).

Oczyść teren z niedobitków i przeszukaj pole bitwy, na którym znajdziesz sporo przydatnego sprzętu. W ten sposób ukończysz główną linię fabularną gry.

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami