The Division - Misja fabularna: Obóz w tunelu Queens

Zadanie główne, w którym spotkamy się z niebezpiecznymi działkami.

W celu rozpoczęcia misji udaj się dystryktu Murray Hill, a następnie skieruj się w stronę znacznika. Zadanie jest związane ze skrzydłem ochrony, a twoim celem będzie oczyszczenie z przeciwników wskazanego terytorium.

Sugerowany poziom doświadczenia - 22

131

Skieruj się w stronę zaznaczonej bramy rozprawiając się po drodze z przeciwnikami. Przed przejściem natkniesz się na budkę strażniczą z prawej, gdzie jest dwóch snajperów. Rozpraw się z nimi uważając głównie na działko (obrazek powyżej) stojące przy bramie. Kiedy tylko zobaczysz, że laserowy celownik zbliża się do ciebie, ukrywaj się ponieważ po namierzeniu twojej pozycji rozpocznie się ciężki ostrzał. Aby minąć działko poczekaj, aż celownik będzie daleko od ciebie i wtedy szybko omiń je z prawej strony.

132

Po minięciu wieżyczki wkradnij się do skrzynki sterującej z tyłu i ruszaj dalej. Przebij się przez tunel wypełniony rywalami, przejdź przez niego, a potem przez drzwi z prawej. Wejdź po schodach na dach, po czym skorzystaj z drabiny z lewej, aby wejść na podwyższenie. Stąd zobaczysz przed sobą plac z przeciwnikami (obrazek powyżej). Zacznij ich ostrzeliwać uważając przy tym na snajperów na dachu z prawej.

133

Po walce wejdź na dach budynku ze snajperami i zlokalizuj komputer (obrazek powyżej), z którego skorzystaj (uważaj, bo w okolicy może pojawić się opancerzony inżynier). Następnie zejdź na dół, dotrzyj do liny i ruszaj przed siebie w stronę tunelu.

134

Tutaj czeka cię kolejna walka. Zachowaj uwagę, bo nieco dalej ustawione jest działko z laserowym celownikiem. Jeśli chcesz zająć do godną pozycję strzelecką, to możesz wdrapać się na podwyższenie z lewej (obrazek powyżej) - w ten sposób ostrzeliwanie przeciwników okaże się łatwiejsze.

135

Po oczyszczeniu przez tunel przejdź przez niego i wejdź do lokacji za nim. Przygotuj się na ciężkie starcie z dużą ilością różnorodnych wrogów - najlepiej ostrzeliwać ich z pierwszego pokoju, oczywiście chowając się za osłonami. Po uporaniu się z rywalami zlokalizuj komputer (obrazek powyżej) i przy jego pomocy otwórz bramę i wejdź na szczyt schodów za nią.

136

Kontynuuj, aż na dach, który oczyść z licznych przeciwników. Kiedy będziesz gotów podejdź do laptopa na środku lokacji i przygotuj się na odparcie wrogiego szturmu. Najlepiej zająć pozycję na górze i ostrzeliwać stamtąd licznych rywali - uważaj, bo wśród nich pojawią się m.in. snajperzy, wrogowie z granatami i boss - inżynier sierżant King (obrazek powyżej). Gdyby wrogowie za bardzo się zbliżali, to szybko zmieniaj osłonę i kontynuuj walkę, aż do uporania się ze wszystkimi. Kiedy oczyścisz teren pojawią się na nim wojska JTF, co zakończy misję.

Następnie: The Division - Misja fabularna: Obóz w tunelu Queens

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami