The Division - Misja fabularna: Grand Central Station

Zadanie główne, w którym dobijamy dworzec z rąk bandytów.

W celu rozpoczęcia misji udaj się dystryktu Murray Hill, a następnie skieruj się w stronę znacznika. Zadanie jest związane ze skrzydłem ochrony, a twoim celem będzie przeprowadzenie szturmu na dworzec i odparcie wrogiego uderzenia.

Sugerowany poziom doświadczenia - 26

137

Po rozpoczęciu zadania wejdź na teren podziemnej stacji i zacznij oczyszczać ją z wrogów. Kontynuuj eliminując kolejnych rywali w pomieszczeniach, przez które będziesz przechodził. Uważaj, bo przeciwników będzie sporo, a wśród nich nie zabraknie też lepiej opancerzonych jednostek (obrazek powyżej).

138

W pewnej chwili dotrzesz do torów, gdzie czeka cię następne trudne starcie. Po oczyszczeniu terenu ruszaj w stronę dyspozytorni nie przejmując się trzęsieniem, jakie pojawi się podczas twojej wędrówki. Przed wejściem do pomieszczenia dyspozytorni warto uzupełnić zapasy w skrzyni z lewej. W środku czeka cię bowiem ciężkie starcie z dużą liczbą przeciwników (obrazek powyżej). Bardzo przydatne mogą się tu okazać granaty i ładunki wybuchowe.

139

Po walce skieruj się w stronę przejścia i dostań się na powierzchnię. Znajdziesz się na drodze prowadzącej do dworca, gdzie trwają walki z przeciwnikami (obrazek powyżej). Po przebiciu się przez przyczółek kontynuuj ofensywę, ale nie spuszczaj oka z terenu za tobą, ponieważ może się tam pojawić spory oddział rywali. Kontynuuj, aż dotrzesz w pobliże dworca.

140

Oczyść okoliczny teren, po czym przygotuj się do odparcia ataku (warto teraz uzupełnić zapasy w pobliskiej skrzyni). Po chwili zaatakuje cię duży oddział rywali. W okolicy jest kilka podwyższonych miejsc (m.in. platforma z lewej strony stacji, dwie platformy przy drodze), z których prowadzenie ognia jest efektywniejsze. W walce staraj się szybko wyeliminować snajperów, a potem skup się na opancerzonych rywalach. Wśród nich pojawi się również boss - kapitan Foley, którego postaraj się szybko zmiękczyć ładunkami wybuchowymi (obrazek powyżej), a potem dobij z karabinu. Po odparciu ataku misja zakończy się.

Następnie: The Division - Misja fabularna: Rosyjski konsulat

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami