Killer Instinct dzisiaj zadebiutuje na PC

Wraz z „trzecim sezonem” gry.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, dzisiaj na PC (z systemem Windows 10) ukaże się bijatyka Killer Instinct. Powinna pojawić się w cyfrowym sklepie Microsoftu w ciągu kilku najbliższych godzin.

01

W skład wydania komputerowego wchodzi kolejne duże rozszerzenie do gry - tak zwany trzeci sezon. Dodatek dziś trafi też na konsolę Xbox One i przyniesie ze sobą ośmiu bohaterów.

Na razie dostępna będzie jedynie pierwsza czwórka - Rash, Kim Wu, Arbiter i Tusk. Pozostałe postacie ukażą się w późniejszym terminie.

Twórcy produkcji ze studia Saber Interactive opublikowali dwa materiały poświęcone wersji PC. W pierwszym zaprezentowano funkcję umożliwiającą przeprowadzenie testu wydajności, a także zakładkę z ustawieniami graficznymi.

Posiadacze komputerów zdecydują między innymi o poziomie jakości cieni i tekstur, a także włączą (lub wyłączą) takie opcje, jak ambient occlusion czy wygładzanie krawędzi.

W drugim nagraniu pokazano przykładową walkę pomiędzy Arbiterem i Hisako. Oba filmiki (a także zwiastun premierowy „trzeciego sezonu”) znajdziecie poniżej.

Warto przypomnieć, że wydanie PC pozwoli na wspólną rozgrywkę z właścicielami konsol Xbox One. Funkcje sieciowe korzystać mają przy tym z usługi Xbox Live.

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami