Uncharted 4: Kres Złodzieja z nowym zwiastunem

Będzie emitowany w kinach.

Naughty Dog opublikowało kolejny zwiastun przygodowej gry akcji Uncharted 4: Kres Złodzieja, podgrzewając atmosferę na nieco ponad miesiąc przed premierą.

1

Nowy materiał trwa zaledwie 40 sekund i ma formę reklamy. Zwiastun będzie wyświetlany w najbliższy weekend w wybranych kinach na terenie Europy.

Trailer prezentuje kilka intensywnych scen. Nathan planuje kolejną wyprawę, by chwilę później strzelać do przeciwników, wisieć nad przepaścią i uciekać przed pościgiem na motorówce.

W czwartej odsłonie cyklu gracze ponownie wcielą się w Nathana Drake'a, któremu tym razem towarzyszyć będzie brat Sam. Bohaterowie wyruszą na poszukiwania zaginionego skarbu pirata Henry'ego Avery'ego.

Podstawowe mechanizmy rozgrywki nie ulegną zmianie. Nie obejdzie się więc bez skakania między półkami skalnymi i innymi platformami, rozwiązywania zagadek oraz walki z przeciwnikami.

Zobacz: Uncharted 4 Recenzja

Prace nad Uncharted 4 zostały już zakończone. Premiera gry, która została zaplanowana na 10 maja, nie jest zatem zagrożona. Tytuł ukaże się wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

Poniżej nowy zwiastun gry, a pod spodem - jako ciekawostka - polska wersja.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami