Nowa mapa i tryb w aktualizacji bety Overwatch

Oraz sporo innych zmian.

Sieciowa strzelanka Overwatch wzbogaciła się wczoraj o sporą aktualizację dla wersji beta, wprowadzającą między innymi nową mapę oraz tryb rozgrywki.

1

Lokacja nosi nazwę Route 66 i inspirowana jest klasyczną amerykańską autostradą, z przydrożnymi sklepikami i stacjami benzynowymi. Gramy tu w trybie Eskorty.

Nowy rodzaj zabawy to Weekly Brawl, czyli zmieniające się co tydzień atrakcje, modyfikujące warunki rywalizacji. Dla przykładu: możemy grać tylko jedną postacią lub odradzamy się za każdym razem jako inny bohater.

W menu głównym znajdziemy także zakładkę przenoszącą do najlepszych momentów w naszych wykonaniu. Na razie bez opcji eksportu, z kasowaniem po każdym wylogowaniu.

Zmiany wprowadzono także w pokazywanej po zakończeniu każdej bitwy „Akcji Meczu”. Te są teraz rejestrowane w czterech kategoriach, z których wyłaniana jest najlepsza scena.

Dodano także szereg osiągnięć, częstsze odblokowywanie portretów, resetowanie postępów po osiągnięciu setnego poziomu (jak Prestiż w Call of Duty), a także kilka legendarnych skórek.

Zobacz: Overwatch - Poradnik, Solucja

Gracze opuszczający mecz w czasie trwania są karani spadkiem tempa zbierania punktów doświadczenia. Dopracowano też samouczki i wprowadzono drobne zmiany w balansie postaci i map. Pełna lista na oficjalnym forum.

Pełna wersja Overwatch ukaże się 24 maja na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami