Twórcy Uncharted 4 o przekraczaniu „technologicznych granic”

Dwa filmy od Naughty Dog.

Sony opublikowało dwa nowe filmy poświęcone Uncharted 4: Kres Złodzieja, w których autorzy tytułu opowiadają o grze.

01

W obu materiałach deweloperzy koncentrują się na technologicznych aspektach produkcji. Opowiadają o możliwościach, które dała im przesiadka na PlayStation 4.

Moc nowej konsoli pozwoliła zaprojektować dziesięciokrotnie większe lokacje niż w poprzednich częściach. Struktura poszczególnych poziomów ma być przy tym do pewnego stopniu otwarta - do wyznaczonego celu prowadzić będą trzy, a nawet cztery ścieżki.

Twórcy mogli też wprowadzić nowe mechanizmy rozgrywki. Przykładowo na wyposażeniu Nathana znajdzie się linka, którą będzie można wykorzystać nie tylko do poruszania się, ale i walki.

W grze znajdzie się też nowy rodzaj sekwencji w formie ucieczki samochodem, którym kierować mają sami gracze. Do tego dojdą oczywiście realistyczne animacje i oprawa wizualna.

Zobacz: Uncharted 4 Recenzja

Niedawno przedstawiciele Naughty Dog poinformowali, że Uncharted 4: Kres Złodzieja uzyskał tak zwany „złoty status”, co oznacza, że prace nad projektem zostały ukończone, a płyta z grą powędrowała do tłoczni.

Produkcja ukaże się 10 maja tylko na konsoli PlayStation 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami