Twórcy Uncharted 4 o przekraczaniu „technologicznych granic”

Dwa filmy od Naughty Dog.

Sony opublikowało dwa nowe filmy poświęcone Uncharted 4: Kres Złodzieja, w których autorzy tytułu opowiadają o grze.

01

W obu materiałach deweloperzy koncentrują się na technologicznych aspektach produkcji. Opowiadają o możliwościach, które dała im przesiadka na PlayStation 4.

Moc nowej konsoli pozwoliła zaprojektować dziesięciokrotnie większe lokacje niż w poprzednich częściach. Struktura poszczególnych poziomów ma być przy tym do pewnego stopniu otwarta - do wyznaczonego celu prowadzić będą trzy, a nawet cztery ścieżki.

Twórcy mogli też wprowadzić nowe mechanizmy rozgrywki. Przykładowo na wyposażeniu Nathana znajdzie się linka, którą będzie można wykorzystać nie tylko do poruszania się, ale i walki.

W grze znajdzie się też nowy rodzaj sekwencji w formie ucieczki samochodem, którym kierować mają sami gracze. Do tego dojdą oczywiście realistyczne animacje i oprawa wizualna.

Zobacz: Uncharted 4 Recenzja

Niedawno przedstawiciele Naughty Dog poinformowali, że Uncharted 4: Kres Złodzieja uzyskał tak zwany „złoty status”, co oznacza, że prace nad projektem zostały ukończone, a płyta z grą powędrowała do tłoczni.

Produkcja ukaże się 10 maja tylko na konsoli PlayStation 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami