The Division - Misje poboczne, cz. 8 (Stuyvesant)

Zadania dodatkowe - Zrzut: zaopatrzenie zimowe w Stuyvesant, Zlecenie: Iceman, Naprawa przekaźnika: Stuyvesant, Ratunek: Cywil ze Stuyvesant.

Poniżej znajdziesz opis zadań występujących w dystrykcie Stuyvesant. Liczba z poprzedzającą ją znakiem „#" oznacza dany numer na mapie i odnosi się do miejsca rozpoczęcia danej misji pobocznej - np. „#2" oznacza miejsce rozpoczęcia zadania w punkcie „2" na mapie. Misje poboczne pojawiają się na mapie po rozmowie z oficerem JTF stacjonującym w kryjówce danego dystryktu.

mapa_poboczne8

Mapę możesz powiększyć lub pobrać na dysk.

#1 Zrzut: zaopatrzenie zimowe w Stuyvesant

W celu rozpoczęcia tego zadania udaj się do punktu #1 na mapie w dystrykcie Stuyvesant. Po dotarciu do miejsca zlokalizuj pierwsze skrzynie z zapasami, które masz bronić i przystąp do walki z przeciwnikami, którzy się pojawią.

d063

Główna trudność w tym zadaniu pobocznym polega na tym, że wszyscy wrogowie posiadają wzmocnione kamizelki. Musisz je najpierw zniszczyć zanim zaczniesz zabierać rywalom życie. Najlepiej celować im w głowy (obrazek powyżej), co najszybciej pozbawi ich ochrony i życia. W sumie musisz odeprzeć ataki przy trzech skrzyniach ze zrzutów - na szczęście wszystkie są stosunkowo blisko siebie.

#2 Zlecenie: Iceman

Aby rozpocząć misję poboczną skieruj się do punktu #2 na mapie w dystrykcie Stuyvesant. Na początku, jak zwykle w takich przypadkach, będziesz musiał wyeliminować dwóch zastępców Icemana w towarzystwie mniejszych wrogów. Ci przebywają na ulicy, gdzie masz spore pole działania - możesz zaatakować ich z dystansu snajperką lub podejść i na przykład skorzystać z granatów i karabinu.

d064

Po uporaniu się z dwoma przeciwnikami przyjdzie czas na Icemna, który wyjdzie w asyście kilku przeciwników z budynku z prawej strony drogi. Dobrym miejscem do obrony są betonowe bloki po drugiej stronie ulicy pod autostradą. Jest tam dużo miejsc do osłony, które przydadzą się, kiedy Iceman zacznie prowadzić ogień z lekkiego karabinu maszynowego. Postaraj się szybko wyeliminować mniejszych rywali, a potem zwab wroga w pobliże wolno stojącego obiektu, na przykład budki. Tam możesz z łatwością go obchodzić i atakować od tyłu. Najlepiej celować w ładunek na plecaku (obrazek powyżej) - eksplozja nie tylko zabierze sporą część wytrzymałości rywala, ale także da ci sporo czasu na ostrzelanie go.

#3 Naprawa przekaźnika: Stuyvesant

Żeby zacząć to zadanie dodatkowe udaj się do punktu #3 na mapie w dystrykcie Stuyvesant. Po dotarcie w pobliżu bloku, gdzie masz naprawić nadajnik, namierz na ścianie przycisk. Wciśnij go, po czym rozpocznie się odliczanie. Twoim celem będzie dotarcie na dach i podłączenie anteny, a następnie zasilania.

d065

Aby dostać się na górę rusz w prawo i wskocz na rusztowanie po drewnianych skrzyniach (obrazek powyżej). Następnie przez okno wejdź do domu i rusz przed siebie przez kolejne pomieszczenia. Kieruj się cały czas w górę wychodząc przez okna, korzystając ze schodów i przedzierając się przez kolejne pomieszczenia. Po dotarciu na samą górę podłącz antenę, po zejdź poziom niżej, rozwiń linę z prawej, zjedź na sam dół i włącz żółty generator. W ten sposób ukończysz zadanie.

#4 Ratunek: Cywil ze Stuyvesant

W celu zaczęcia tej misji pobocznej udaj się do punktu #4 na mapie w dystrykcie Suyvesant. Twoim celem będzie przebicie się przez dwie grupy przeciwników, wtargnięcie do budynku i uratowanie wskazanego człowieka.

d066

Zacznij od skierowania się do budynku i porozmawiania z oficerem JTF. Następnie wyjdź na plac i rozpocznij regularną walkę ze sporą grupą bandytów. W pierwszej kolejności postaraj się pozbyć snajperów (obrazek powyżej) - jeden stoi z prawej strony placu, a drugi z lewej. Kiedy uporasz się z pozostałymi wyrusz na schody po drugiej stronie. Na ich szczycie jest kolejna grupa rywali. Zaatakuj ich z zaskoczenia, po czym ukryj się za ceglanym filarem przy schodach i ostrzeliwuj, kiedy będą wychylać się z góry lub próbować iść w twoim kierunku.

Po oczyszczeniu terenu wejdź na szczyt schodów i udaj się do otwartego budynku. Skręć w prawo i otwórz drzwi z lewej, gdzie przetrzymywany jest cywil. W ten sposób ukończysz misję.

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami