The Division - Misja fabularna: Elektrownia WarrenGate

Zadanie główne, w którym rozbrajamy ładunki wybuchowe na terenie zakładu produkującego energię elektryczną. 

Aby rozpocząć misję skieruj się do dystryktu Stuyvesant na południowym wschodzie mapy. Zadanie jest związane ze skrzydłem technicznym i polega na odbiciu budynku opanowanego przez bandytów.

Sugerowany poziom doświadczenia - 18

115

Zanim dotrzesz do elektrowni wejdź na znajdujący się przed nią plac i rozpraw się z przebywającymi tu bandytami (obrazek powyżej). Kiedy droga będzie czysta wyrusz w kierunku zaznaczonego budynku i przejdź przez drzwi.

116

Przemierzaj kolejne pomieszczenia, aż dotrzesz do dużych, metalowych drzwi, które otwórz przyciskiem z prawej strony. Rozpraw się z dwoma przeciwnikami i ruszaj w prawo, aż do kolejnej lokacji z rywalami. Po ich załatwieniu wejdź do małego pomieszczenia i skorzystaj z przycisku na ścianie (obrazek powyżej) - w ten sposób otworzysz drzwi na końcu korytarza, przez które przejdź.

117

Kontynuuj, aż do lokacji z wózkiem widłowym, gdzie zaatakuje cię silnie opancerzony przeciwnik (obrazek powyżej). Staraj się obchodzić upatrzoną z góry osłonę i odwracać jego uwagę np. wieżyczką. Kiedy wróg się nią zajmie ostrzeliwuj jego głowę ze snajperki lub karabinu (możesz też ostrzelać znajdujący się na jego plecach plecak).

118

Ruszaj przed siebie do kolejnego pomieszczenia wypełnionego przeciwnikami. Po walce zlokalizuj ładunki wybuchowe (obrazek powyżej) i rozbrój je, po czym skieruj się do przejścia z prawej. Otwórz je przyciskiem i rusz przed siebie szykując się na kolejne starcie z rywalami.

119

W trakcie walki uważaj na czającego się na podwyższeniu snajpera (obrazek powyżej), którego postaraj się wyeliminować jak najszybciej (posiada pancerz). Po oczyszczeniu terenu skieruj się do znacznika, który wskazuje drugie ładunki wybuchowe. Rozbrój je, a na górze ekranu pojawi się po chwili zegar odliczający czas.

120

Od tej pory będziesz miał 12 minut na użycie trzech zaworów bezpieczeństwa oraz jednego głównego. Limit jest całkiem spory, ale i tak nie warto się guzdrać. Odeprzyj atak rywali i kieruj się w stronę lokacji wskazywanej przez znacznik. Zacznij walkę z rywalami kierując się jednocześnie w stronę pierwszego zaworu (obrazek powyżej) na parterze. Dwa kolejne znajdziesz na piętrze, na które dostań się po drabinie.

121

Pamiętaj, że ich używanie powoduje napływanie do pomieszczenia kolejnych rywali, z którymi walcz na bieżąco. Po przekręceniu trzech zaworów warto wejść po drabinie (obrazek powyżej) na podwyższenie w centrum pomieszczenia. Będziesz mógł stąd stosunkowo łatwo odpierać napierających rywali, a po pokonaniu wszystkich znajdziesz się od razu przy zaworze głównym, który przekręć, kiedy otrzymasz takie polecenie.

122

Następnie otwórz przyciskiem zielone drzwi i skieruj się do kolejnego pomieszczenia, gdzie czeka cię finałowa walka. Na środku znajduje się obszar pokryty rurami, a wśród nich kilku wrogów. Jeśli chcesz ułatwić sobie starcie, to celuj w zawory, a z rur zacznie buchać ogień (obrazek powyżej) podpalający rywali.

123

Po uporaniu się z pierwszą grupą zza drzwi zaczną wybiegać kolejni. Jeśli ustawisz się na wprost wejścia, to na dzień dobry będziesz mógł poczęstować rywali ołowiem (obrazek powyżej). Odeprzyj w ten sposób jeszcze kilka ataków.

124

W końcu na pole bitwy wkroczy boss - Keller. Jest to szybko przemieszczający się bandyta ze zwykłym karabinem. Unikaj go przemieszczając się między osłonami, a kiedy wejdzie między rury na środku strzel w zawór, co spowoduje jego podpalenie. Oprócz tego możesz odwrócić uwagę rywala wieżyczką, a potem ostrzelać jego głowę (obrazek powyżej). Jeśli będziesz precyzyjny, to pojedynek zakończysz w kilka chwil.

Po uporaniu się z Kellerem misja zakończy się - wystarczy wtedy skierować się do windy i opuścić teren elektrowni.

Następnie: The Division - Misja fabularna: Stacja przekaźnikowa na dachu

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami