Tryb Survival do Fallout 4 wkrótce trafi na PC

W wersji beta.

Tryb Survival do Fallout 4 trafi w przyszłym tygodniu do odsłony PC na Steamie, najpierw w wersji beta - sugeruje Bethesda na Twitterze.

1

„Gdy już ukaże się w pełnej wersji, możemy zgłosić go do certyfikacji na konsolach” - napisał menedżer z tej firmy, Pete Hines.

Oficjalne szczegóły na temat podnoszącego poziom trudności trybu Survival nie są jeszcze znane, ale sporo detali ujawniła analiza plików gry.

Survival uniemożliwi na przykład wykonywanie szybkich zapisów rozgrywki - będziemy musieli znaleźć łóżko i przespać się przez co najmniej godzinę, by wykonać save.

Do tego wyłączenie systemu szybkiej podróży - wszędzie musimy dotrzeć o własnych siłach. Naboje otrzymają wagę, w zależności od kalibru.

Pojawi się także wskaźnik „samopoczucia” bohatera, wymagający dbania o nawodnienie, wypoczynek i pełny brzuch. Zbyt duże obciążenie postaci zmniejszy Wytrzymałość i Zręczność, ale także zada obrażenia nogom postaci.

Survival zapowiada się więc całkiem interesująco, choć należy wziąć pod uwagę, że to dane z plików gry i nie wiadomo obecnie, ile z tych elementów trafi ostatecznie do gry.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami