This War of Mine: The Little Ones trafi na PC i urządzenia mobilne

Dodatek wydany na konsolach.

Twórcy This War of Mine ujawnili, że wydany dotychczas tylko na konsolach Xbox One i PlayStation 4 dodatek The Little Ones pojawi się na PC oraz urządzeniach mobilnych.

01

Poinformowano o tym we wpisie opublikowanym na łamach oficjalnego fanpage'a studia 11 bit w serwisie Facebook.

Szczegóły na temat konwersji - w tym konkretna data premiery - nie są znane. Nie wiadomo więc, czy nowa zawartość ukaże się jako DLC czy w formie samodzielnej gry.

Rozszerzenie wprowadza sporo zmian do mechanizmów rozgrywki znanych z podstawowej wersji produkcji. Gracze kierują tym razem nie dorosłymi cywilami, a dziećmi. Cel pozostał jednak ten sam: przetrwać w mieście pogrążonym w wojennym chaosie.

O możliwości przeniesienia The Little Ones na komputery osobiste twórcy wspominali już kilka miesięcy temu. W rozmowie z Eurogamerem producent This War of Mine, Marek Ziemak, tłumaczył, że deweloperzy chcieliby jak najszybciej wydać dodatek na PC, ale na przeszkodzie stały im między innymi zbyt małe moce przerobowe.

„Obawiam się, że nasze studio jest zbyt małe, by robić wszystko jednocześnie i czas pokaże, na czym skoncentrujemy się w przeszłości” - wyjaśniał Ziemak.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami