The Division - Misja fabularna: Centrum konferencyjne Lexington

Zadanie główne, w którym odbijamy pojmanych żołnierzy JTF.

Aby rozpocząć misję skieruj się do dystryktu Kips Bary na wschód od bazy operacyjnej. Zadanie jest związane ze skrzydłem ochrony i polega na odbiciu personelu JTF przetrzymywanego przez Rikersów.

Sugerowany poziom doświadczenia - 20

107

Po dotarciu przed centrum konferencyjne będziesz świadkiem, jak dwójka wrogów pilnuje zakładnika spętanego na ulicy (obrazek powyżej). Zajmij dogodną pozycję strzelecką i pozbądź się napastników. Uwolnij żołnierza i wejdź na teren centrum.

108

Przejdź przez hol z ciałami żołnierzy JTF i skieruj się w stronę schodów z lewej, po których wejdź na wyższe piętro. Potem udaj się jeszcze wyżej korzystając z klatki schodowej. Kontynuuj, aż do lokacji z przeciwnikami, z którymi zacznij walkę. Oczyść również teren (obrazek powyżej) pokoju konferencyjnego (Conference Room), gdzie przetrzymywany jest drugi żołnierz. Uwolnij go, kiedy załatwisz wszystkich rywali.

109

Przejdź przez pomieszczenie, udaj się na klatkę schodową i kontynuuj marsz na górę. Przejdź przez podwójne drzwi, po czym przejdź przez pokój i kuchnię i skieruj się do windy. Dotrzesz na dach, który oczyść z wrogów (uważaj na snajpera na podwyższeniu w oddali). Przejdź przez lokację i uwolnij oficera JTF. Po chwili na dachu pojawi się kilku zwykłych rywali oraz jeden opancerzony z lekkim karabinem maszynowym - zastępca Larae. Szybko skieruj się na środek dachu i zacznij kierować się za osłoną w prawo eliminując, jak najszybciej, zwykłych przeciwników. Następnie obejdź z tyłu głównego rywala i ostrzelaj go z zaskoczenia (obrazek powyżej), mierząc w ładunki wybuchowe na plecaku i jego głowę.

Możesz wspomóc się granatami i wieżyczką, a jeśli odwróci się w twoim kierunku, to szybko obchodź go z drugiej strony. Najważniejsze, aby nie zabił ciebie i sojusznika - gdyby ten ostatni miał problemy ze zdrowiem, to postaraj się go poratować np. umiejętnością pierwsza pomoc.

110

Po walce udaj się do zaznaczonej windy, zjedź nią na dół i udaj się do pomieszczenia ze skrzyniami. Rozpraw się z przeciwnikami, po czym odeprzyj atak kolejnych, którzy wejdą przez drzwi (obrazek powyżej). Następnie przejdź przez drzwi, które otworzyli i kieruj się w stronę komputera na końcu drogi. Skorzystaj z niego, aby wpuścić do środka żołnierzy, a następnie przejdź przez drzwi, które się w międzyczasie otworzą.

111

Uzupełnij na korytarzu amunicję i udaj się do rozległego pomieszczenia, gdzie czeka cię finalna walka z Larae Barett i jej ochroniarzami. Zajmij dogodną pozycję strzelecką na górze i przymierz w głowę, któregoś z dwóch ochroniarzy (obrazek powyżej). Pociągnij za spust i przygotuj się na dość długą walkę, do której dołączą żołnierze JTF (nie licz jednak na ich zbyt dużą przydatność).

112

Staraj się cały czas przebywać na górze i ostrzeliwać ochroniarzy ze snajperki w momencie, kiedy idą po jednym ze skrzydeł (obrazek powyżej). Musisz przy tym uważać i wybierać takie miejsca, w których nie może ostrzelać cię Larae stojąca na podwyższeniu na końcu pomieszczenia. Najlepiej wchodzić na teren pod miejsce, gdzie stoi. Uważaj też na rzucane przez nią i ochroniarzy granaty - kiedy tylko zobaczysz, że takowy został rzucony w twoim kierunku, to błyskawicznie zmieniaj kryjówkę. Kontynuuj tę zabawę w kotka i myszkę, aż załatwisz dwóch ciężkich przeciwników z karabinami maszynowymi - może ci to trochę zająć, ale nie wychodź do otwartej walki, ponieważ szybko zginiesz.

113

Kiedy pozbędziesz się ochroniarzy Larae zejdzie na dół, a wokół niej pojawią się słabsi wrogowie. Postaraj się wyeliminować ich w pierwszej kolejności, po czym przygotuj się na odparcie następnego ataku - kolejni rywale mogą pojawić się od razu na balkonie, gdzie przebywasz, więc bądź na to przygotowany. Potem skup się już na samej Larae. Ostrzeliwuj ją z góry ze snajperki, a jeśli podejdzie bliżej, to ze zwykłego karabinu (obrazek powyżej). W przeciwieństwie do ochroniarzy kobieta jest dość szybka, dlatego cały czas miej na uwadze kolejne osłony, za którymi możesz się ukryć, gdyby podeszła zbyt blisko.

114

Możesz też odciągać jej uwagę np. wieżyczkami, a potem ostrzeliwać ją z tyłu (obrazek powyżej). Kontynuuj w ten sposób, aż się z nią rozprawisz, co zakończy misję. Teraz wystarczy pozbierać sprzęt i opuścić budynek przez przejście na dolne.

Następnie: The Division - Misja fabularna: Elektrownia WarrenGate

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami