The Division - Misja fabularna: Akademia policyjna

Zadanie główne, w którym odbijamy budynek stróżów prawa.

Aby rozpocząć misję skieruj się do dystryktu Gramercy na południowym wschodzie mapy. Zadanie pojawi się w północno-wschodnim fragmencie tej części miasta. Jest to misja związana z technicznym skrzydłem bazy operacyjnej.

Sugerowany poziom doświadczenia - 16

097

Po dotarciu na miejsce misji przejdź przez ulicę i skieruj się w stronę wejścia na parking akademii policyjnej (obrazek powyżej). Na miejscu podejdź do zaznaczonego na ziemi nadajnika i wejdź z nim w interakcję. Po chwili zostaniesz zaatakowany przez spory oddziałów wrogów. Uporaj się z nimi i skorzystaj z windy z lewej, aby wjechać na wyższe piętro.

098

Opuść windę i udaj się w prawo. W sąsiednim pomieszczeniu jest kilku wrogów - ustaw się dobrze i zaatakuj ich z zaskoczenia (obrazek powyżej), po czym odeprzyj pozostałych, którzy wybiegną z okolicznych pokoi. Następnie przebiegnij przez lokację i skieruj się w stronę schodów prowadzących na wyższy poziom.

099

Wbiegnij na górę i ukryj się za płytą przy barierce. Po drugiej stronie ostrzela cię kilku wrogów - w pierwszej kolejności warto pozbyć się snajpera stojącego na podwyższeniu (obrazek powyżej), a potem reszty rywali. Po oczyszczeniu terenu obejdź piętro z lewej i skieruj się do korytarza (po drodze warto uzupełnić amunicję w skrzyni z prawej).

100

Kontynuuj, aż do korytarza, gdzie z prawej strony czeka spora liczba wrogów (obrazek powyżej). Załatw ich i ruszaj przed siebie, aż do kolejnej windy, którą wjedź na wyższe piętro.

101

Przejdź przez korytarz i skieruj się do pomieszczeń z prawej. Ustaw się przy oknie i zacznij strzelać do rywali przed tobą. Po rozprawieniu się z pierwszą grupą otworzą się drzwi i wybiegną kolejni oponenci (obrazek powyżej) - jeśli dobrze się ustawisz, to uda ci się już w tej chwili poważnie przetrzebić ich szeregi przy pomocy karabinu lub snajperki. Po rozprawieniu się z drugą grupą, przez drzwi z prawej wyjdzie trzecia. Tutaj zachowaj czujność, ponieważ oprócz zwykłych rywali pojawi się też silnie opancerzony wróg z lekkim karabinem maszynowym. Najlepiej ostrzeliwać go seriami z daleka lub skorzystać ze snajperki.

102

Po walce przejdź przez pomieszczenie z komputerami i udaj się na klatkę schodową. Zejdź na dół i kontynuuj, aż do sali gimnastycznej. Na jej środku znajdziesz ECHO. Wejdź z nim w interakcję i obejrzyj odtworzoną scenkę (obrazek powyżej), w której zobaczysz zdradzieckiego agenta.

103

Po jej zakończeniu przejdź przez drzwi z prawej i udaj się do pracowni komputerowej. Podejdź do klawiatury (obrazek powyżej) i skorzystaj z niej, żeby zdobyć dane. Następnie ustaw się przy oknie z prawej i przygotuj się na odparcie przeciwników.

104

Po chwili wyważą drzwi i wpadną do środka. Warto w tym momencie rozstawić działko i odpierać ich przy pomocy karabinu i snajperki (obrazek powyżej). Po rozprawieniu się z pierwszą grupą wrogi śmigłowiec zrzuci na dach budynku naprzeciwko akademii desant kolejnych rywali.

105

Uważając na wrogi ostrzał wyeliminuj zwykłych rywali i podejdź nieco do drzwi. Postaraj się szybko rozprawić ze snajperem stojącym na rusztowaniu naprzeciwko (obrazek powyżej). Pomocne w jego zwalczeniu mogą okazać się wybuchowe butle.

106

Przede wszystkim uważaj jednak na wrogiego bossa - Straszydło. Jest to inżynier, który może nie tylko rozkładać wieżyczki, ale również hakować twoje, przez co będą ostrzeliwały bohatera. Dlatego korzystaj z nich ostrożnie. Staraj się trzymać na dystans i ostrzeliwać wroga przez snajperkę. Jeśli jednak czujesz się pewnie w starciach bezpośrednich, to możesz wyjść na ulicę, ukryć się za osłoną i korzystać ze zwykłego karabinu, kiedy rywal się wychyla (obrazek powyżej). Przydatne okażą się też granaty. Po rozprawieniu się z bossem i oczyszczeniu terenu zadanie się zakończy.

Następnie: The Division - Misja fabularna: Centrum konferencyjne Lexington

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami