Video: Co Destiny 2 może pożyczyć od The Division

Produkcja Ubisoftu parę rzeczy robi lepiej.

The Division oraz Destiny reprezentują podobny gatunek gier - to hybrydy MMO i strzelanek. Mają trafić do tych, którym nie odpowiada tradycyjna zabawa z MMORPG w stylu World of Warcraft.

Obydwa te tytuły to porządne produkcje, każda ma swoje wady i zalety. Dzieło Ubisoftu wprowadza jednak kilka elementów, które powinny być obecne w każdym MMO, także w sequelu Destiny.

Przykładem może być chociażby system dobierania towarzyszy do wspólnej gry, czy też zmienianie wyglądu bohatera bez jednoczesnego zmieniania statystyk.

Oczywiście The Division nie jest idealne i mogłoby zapożyczyć pewne rozwiązania z gry studia Bungie - chociażby zestaw tradycyjnych trybów PvP dla tych, którzy nie przepadają za Strefą Mroku.

Destiny 2 - według nieoficjalnych informacji - ma ukazać się jesienią przyszłego roku. Fani pierwszej części cały czas czekają na zapowiedź nowego, dużego dodatku do pierwszej części.

Na temat hybryd MMO pisał niedawno Łukasz, zastanawiając się nad przyszłością gier tego typu i najważniejszymi elementami, które wymagają poprawy.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami