The Division - Misje poboczne, cz. 5 (Chelsea)

Zadania dodatkowe - Zrzut: Zasoby medyczne w Chelsea, Zlecenie: Michelle Mason, Ratunek: Szeregowy O'Brian, Naprawa przekaźnika: Chelsea.

Poniżej znajdziesz opis zadań występujących w początkowym dystrykcie Chelsea. Liczba z poprzedzającą ją znakiem „#" oznacza dany numer na mapie i odnosi się do miejsca rozpoczęcia danej misji pobocznej - np. „#2" oznacza miejsce rozpoczęcia zadania w punkcie „2" na mapie. Misje poboczne pojawiają się na mapie po rozmowie z oficerem JTF stacjonującym w kryjówce danego dystryktu.

mapa_poboczne5

Mapę możesz powiększyć lub pobrać na dysk.

#1 Zrzut: Zasoby medyczne w Chelsea

Aby rozpocząć to zadanie skieruj się do punktu #1 na mapie, w dystrykcie Chelsea. Na miejscu na środku skrzyżowania natkniesz się na zapasy. Gdyby kręcili przy nich wrogowie, to rozpraw się.

d043

Po chwili otrzymasz komunikat o kolejnej paczce zasobów, znajdujących jakieś 50 metrów dalej. Podbiegnij tam i odeprzyj wrogi atak. Następnie zlokalizuj drabinę (obrazek powyżej) prowadzącą na podwyższenie i rozpraw się z kolejną grupą rywali, którzy będą atakować trzecią paczkę z zapasami. Na koniec zejdź na dół i odeprzyj atak wrogów na skrzyżowaniu, co zakończy zadanie.

#2 Zlecenie: Michelle Mason

Tym razem czeka cię misja pozbycia się niebezpiecznej Michelle Mason. W celu rozpoczęcia misji pobocznej skieruj się do punktu #2 na mapie. Jak zwykle zanim dotrzesz do bossa czeka cię przeprawa ze zwykłymi rywalami oraz dwoma jego zastępcami. Zlokalizuj wąski zaułek, przez który przejdź na teren, gdzie ma odbyć się walka.

d041

Ukryj się za jedną z osłon i rozpocznij ostrzeliwanie przeciwników. Warto skorzystać ze snajperki, aby z odległości ostrzelać (najlepiej w głowę) pierwszego z zastępców Mason. Kilka celnych strzałów (obrazek powyżej) załatwi sprawę. Następnie oczyść obszar z niedobitków i ruszaj dalej, do kolejnej lokacji, gdzie identycznie postąp z kolejnym zastępcą Michelle.

d042

Kiedy się z nim uporasz w oddali na podwyższeniu pojawi się Michelle. Walkę z nią możesz prowadzić na dwa sposoby - z dystansu lub zbliżając się do niej. W pierwszym przypadku przyczaj się ze snajperką za osłoną i ostrzeliwuj dziewczynę, kiedy tylko się wychyli. W drugim udaj się na rusztowanie z lewej i wejdź po nim na górę. Kontynuuj, aż znajdziesz się na tym samym poziomie, co Michelle. Przeskocz za osłonę i wyeliminuj ją w tradycyjnej walce (obrazek powyżej).

#3 Ratunek: Szeregowy O'Brian

W celu rozpoczęcia zadania skieruj się do punktu #3 na mapie. Natkniesz się tu na oddział JTF stojący na ulicy. Porozmawiaj z oficerem, po czym wyrusz za żołnierzami, którzy wbiegną w pobliski zaułek, gdzie rozpocznie się walka z przeciwnikami. Rozpraw się z pierwszym oddziałem, a potem z kolejnymi rywalami, którzy będą nadbiegać.

d040

Następnie zacznij kierować się w stronę znacznika, który zaprowadzi cię na kolejne podwórze. Aby się na nie dostać załatw dwóch przeciwników i przejdź przez drzwi, które się otworzą. Następnie ukryj się za osłoną i rozpocznij ostrzał rywali przed tobą (obrazek powyżej). Po uporaniu się z pierwszym atakiem przygotuj się na kolejnych wrogów, którzy będą zeskakiwać z okien. Po oczyszczeniu obszaru podejdź do drzwi z lewej po drugiej stronie placu i uwolnij oficera JTF.

#4 Naprawa przekaźnika: Chelsea

Aby rozpocząć to zadanie skieruj się do punktu #4 na mapie, w dystrykcie Chelsea. Udaj się na podwórko między blokami - twoim celem będzie dotarcie na dach bloku i podłączenie do zasilania anteny.

d039

Aby dostać się na górę zlokalizuj ciężarówkę (obrazek powyżej) stojącą przy murze i po szoferce, a potem po jej dachu wskocz na górę. Wespnij się wyżej i kontynuuj, aż do przycisku na ścianie. Ruszaj dalej, przejdź przez budynek, wyjdź z drugiej strony oknem i wejdź na górę po schodach przeciwpożarowych. Skieruj się w prawo, załatw kilku wrogów i skorzystaj z konsoli znajdującej się za nimi - pamiętaj, że po wciśnięciu pierwszego przycisku na górze pojawi się zegar odmierzający czas w trakcie którego musisz dotrzeć do konsoli.

Następnie: The Division - Misje poboczne, cz. 6 (Flatiron District)

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami