The Division - Misje poboczne, cz. 4 (Clinton, Times Square)

Zadania dodatkowe - Zlecenie: Simon BurrisZrzut: Zapasy żywności w Clinton, Naprawa przekaźnika: Clinton, Zrzut: zaopatrzenie zimowe na Times Square, Naprawa przekaźnika: Times Square, Poszukiwania: Czyściciel donosiciel, Ratunek:

Poniżej znajdziesz opis zadań występujących w dystryktach: Clinton i Times Square. Liczba z poprzedzającą ją znakiem „#" oznacza dany numer na mapie i odnosi się do miejsca rozpoczęcia danej misji pobocznej - np. „#2" oznacza miejsce rozpoczęcia zadania w punkcie „2" na mapie.

mapa_poboczne4

Mapę możesz powiększyć lub pobrać na dysk.

#1 Zlecenie: Simon Burris

W celu rozpoczęcia misji udaj się do punktu #1 na mapie. Na miejscu natkniesz się na parking z przeciwnikami, w tym pierwszym zastępcą Burrisa. Rozpraw się z mniejszymi rywalami, a potem załatw jego zastępcę. Następnie udaj się do hangaru. W pierwszej kolejności wyeliminuj dwóch snajperów na górze po drugiej stronie lokacji (najlepiej snajperką), potem zwykłych wrogów, a na końcu drugiego zastępcę, który będzie obrzucał się granatami - ostrzeliwuj go z dystansu.

d026

Na końcu w hangarze pojawi się Burris - ciężkozbrojny przeciwnik z lekkim karabinem maszynowym. Wyeliminuj szybko jego świtę i rozpocznij ostrzeliwać jego samego, uważając aby nie wejść mu pod lufę. Dobrym sposobem na walkę z rywalem jest cofnięcie się na parking i ukrycie się za furgonetką policyjną. Rozpocznij teraz zabawę w kotka i myszkę - gdy przeciwnik idzie w prawo, to zachodź go z lewej - oddaj kilka strzałów (obrazek powyżej) i ukrywaj się. Zadanie możesz sobie ułatwić rozkładając wieżyczki - kontynuuj w ten sposób, aż rywal padnie.

#2 Zrzut: Zapasy żywności w Clinton

Skieruj się na północ do punktu #2 w dystrykcie Clinton. W zaułku natkniesz się na zapasy - podejdź do nich i przygotuj się na odparcie wrogiego ataku, który nastąpi od strony ulicy. Po uporaniu się ze wszystkimi rywalami wybiegnij na ulicę i udaj się do drugiej skrzyni.

d027

Najlepiej ukryć się za osłoną w pewnej odległości od rywali i rozpocząć ich ostrzeliwanie znienacka (obrazek powyżej). Wystrzelaj wszystkich napastników i skieruj się w stronę trzecich, ostatnich już zapasów. Odeprzyj ostatni atak wrogów, a misja się zakończy.

#3 Naprawa przekaźnika: Clinton

W celu rozpoczęcia misji pobocznej udaj się do punktu #3 w dystrykcie Clinton. Wejdź na podwórze, na którym znajdziesz auta stojące specjalnych stojakach i skieruj się do budynku przez drzwi z prawej. Skręć w lewo i skorzystaj z panelu, aby przywrócić zasilanie.

d037

Następnie przejdź do pomieszczenia z prawej, a stamtąd wejdź na klatkę schodową. Po schodach dostań się na górę, przejdź przez kilka pokoi i wyjdź przez okno na dach. Załatw snajpera na podwyższeniu z lewej i dwóch wrogów przy generatorze przed tobą, po czym włącz go. Skieruj się teraz w lewo i przeskocz przez ścianę z niebieską tkaniną (obrazek powyżej).

d038

Przejdź na schody przeciwpożarowe z prawej i wejdź po nich na dach budynku. Kiedy tam dotrzesz udaj się w lewo i wskocz na dach małego budynku (obrazek powyżej) - w ten sposób ominiesz siatkę. Kiedy to uczynisz udaj się w prawo i podłącz zasilanie do anteny w zaznaczonym na żółto punkcie.

#4 Zrzut: zaopatrzenie zimowe na Times Square

Aby rozpocząć tę misję poboczną musisz skierować się punktu #4 na mapie w dystrykcie Times Square. Na środku skrzyżowania zobaczysz pierwszy zrzut zaopatrzenia, który musisz obronić przed wrogim atakiem. Po uczynieniu tego szybko skieruj się do drugiego zrzutu, który zostanie zaznaczony.

d032

Skrzynie znajduje się na podwórzu między blokami. Przeciwników możesz załatwić z dołu lub po wejściu przez mur na dach jednego z budynków. Aby dostać się do trzeciego punktu zejdź na ulicę, a potem po dachu auta (obrazek powyżej) wejdź na dach bloku po drugiej stronie. Kontynuuj wspinaczkę, aż dotrzesz do rywali.

d033

Następnie podejdź do skraju dachu i ostrzelaj wrogów na dole na ulicy (obrazek powyżej). Pozbądź się wszystkich, po czym szybko zejdź na dół i udaj się do zaułka, gdzie broniłeś zapasy już wcześniej (zapasy #2). Załatw ostatnią grupę wrogów, co zakończy zadanie. Najważniejsze jest szybkie przemieszczanie się między punktami i sprawne eliminowanie wrogów.

#5 Naprawa przekaźnika: Times Square

W celu rozpoczęcia tego zadania dodatkowego udaj się do punktu #5 na mapie, w dystrykcie Times Square. Twoim celem będzie naprawienie przekaźnika, co jak zwykle wiąże się z odwiedzeniem w określonym czasie kilku punktów i uruchomienie ich.

d034

Zacznij od wejścia na zaznaczony dach. Aby się tam dostać skorzystaj z dachu ciężarówki (obrazek powyżej), a potem wspinaj się po kolejnych piętrach, aż dotrzesz do przełącznika. Użyj go i zacznij biec w stronę konsoli zasilającej antenę.

d035

Po drodze natkniesz się na sporą grupę wrogów. Dobrą metodą jest szybkie zastrzelenie snajpera (stoi nieco z lewej), a potem postawienie wieżyczki z karabinem, obejście rywali z prawej strony dachu i ostrzelanie ich z flanki (obrazek powyżej). Po oczyszczeniu terenu wejdź na górę po schodach i skorzystaj z konsoli.

d036

Następnie wejdź na szczyt schodów, przeskocz przez barierkę i zacznij wspinać się coraz wyżej korzystając z miejsc z niebieskimi tkaninami (obrazek powyżej). Po dotarciu na dach udaj się w lewo i podbiegnij do ostatniej konsoli, którą aktywuj. W ten sposób ukończysz misję.

#6 Poszukiwania: Czyściciel donosiciel

Bardzo krótkie zadanie, które rozpoczniesz, jeśli udasz się do punktu #6 na mapie, w dystrykcie Times Square. Po jego aktywowaniu usłyszysz krótką wiadomość przez radio.

d028

Kiedy się zakończy będziesz musiał dostać się do obozu dla cywili. Znajduje się on na dachu jednego z bloków. Aby się tam dostać rozpraw się z dwójką wrogów przy siatce, przejdź przez nią, a potem wdrap się na górę po drabinie. Kiedy dotrzesz do obozu podejdź do szafki (obrazek powyżej) i zabierz notatnik, co zakończy zadanie.

#7 Ratunek: Cywile z Times Square

Udaj się na północ dystryktu Times Square do punktu #7 na powyższej mapie. Na ulicy zlokalizuj otwarte wejście do kanałów i po drabinie zejdź na dół. Potem korzystaj z kolejnych drabin i ruszaj w głąb tuneli.

d029

Udaj się w prawo i Po chwili trafisz na pierwszą grupę wrogów - załatw ich i kontynuuj marsz, po czym rozpraw się z drugim oddziałem. Omiń ich ciała i skieruj się do przejścia z lewej. Kontynuuj, aż do lokacji ze skrzynią, gdzie uzupełnij zapasy. Przejdź w prawo i uruchom zielony generator (obrazek powyżej).

d030

Twoim celem będzie obronienie go przed przeciwnikami, którzy wybiegną z przeciwka. Możesz wspomóc się wieżyczką - rozłóż ją na generatorze (obrazek powyżej), a pomoże ci w walce. Wśród przeciwników będą zwykli strzelcy, jak i snajperzy oraz osoby z granatami. Staraj się eliminować jak najszybciej snajperów, a we wrogów z ładunkami możesz strzelać, kiedy przygotowują się do rzutu. Jeśli trafisz delikwenta przed wyrzuceniem ładunku, to może upaść mu pod nogi.

d031

Po wyeliminowaniu wrogów otrzymasz zadanie zejścia na dół i przebicia się przez kolejny oddział rywali. Proponujemy udać się do wskazanej furtki, otworzyć ją przy pomocy klawiatury, ale kiedy na dole pojawią się wrogowie, wróć na górę i ostrzeliwuj ich z tej pozycji (obrazek powyżej). W ten sposób zyskasz nad nimi przewagę.

Po uporaniu się ze wszystkimi (uważaj na jednego silniejszego), zejdź na dół, przejdź do końca tunelu i wejdź na górę po drabinie z lewej. Potem kontynuuj, aż do miejsca przytrzymywania cywilów. Otwórz bramę przy pomocy konsoli i wypuść ich, co zakończy misję.

Następnie: The Division - Misje poboczne, cz. 5 (Chelsea)

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami