Wszyscy zainteresowani posiadacze PlayStation 4 mogą kupić w PlayStation Store dwie klasyczne pozycje: Manhunt oraz Bully (znane w Europie jako Canis Canem Edit).

1

Obie pozycje - pomimo wieku - nie należą do tanich. Kosztują 63 złote za sztukę, obejmując 2 GB plików.

Warto pamiętać, że to po prostu konwersje z PlayStation 2, włączone na PS4 zapewne dzięki udostępnionemu jakiś czas temu emulatorowi. Nie należy więc spodziewać się znaczących zmian w rozgrywce czy oprawie.

Canis Canem Edit wzbogaciło się za to o Trofea, w tym jedno platynowe. Podobnie będzie najpewniej w przypadku brutalnego Manhunt, choć lista osiągnięć nie jest obecnie dostępna.

Klasyczne pozycje studia Rockstar nie są jeszcze widoczne z poziomu konsoli, ale można je znaleźć i kupić w PlayStation Store: Manhunt oraz Canis Canem Edit.

W tym drugim tytule gracz wciela się w Jamesa „Jimmy'ego” Hopkinsa, „trudnego” ucznia ze szkoły Bullworth Academy. Jimmy chce pokazać pozostałym, kto tak naprawdę rozdaje karty w szkole i pnie się powoli po drabinie szkolnej hierarchii rozrabiaków.

Manhunt z 2003 roku to skradanka. Bohaterem jest skazaniec zmuszony do mordowania innych wyrzutków społeczeństwa na potrzeby tworzonego filmu.

Obie produkcje łączy fakt, że zaraz po premierach wzbudzały sporo kontrowersji w mediach „głównego nurtu” i były szeroko krytykowane za nietypową tematykę.

Reklama

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały