The Division - Misje poboczne, cz. 3 (Tenderloin, Hell's Kitchen)

Zadania dodatkowe: Poszukiwania: środki sterylizacyjne, Ratunek: Cywile z Tenderloin, Naprawa przekaźnika: Tenderloin, Zlecenie: Władca 212, Ratunek: Cywile z Hell's Kitchen, Zaginiona osoba: Judy Walters części 1-5.

Poniżej znajdziesz opis zadań występujących w dystryktach: Tenderloin i Hell's Kitchen. Liczba z poprzedzającą ją znakiem „#" oznacza dany numer na mapie i odnosi się do miejsca rozpoczęcia danej misji pobocznej - np. „#2" oznacza miejsce rozpoczęcia zadania w punkcie „2" na mapie.

mapa_poboczne3

Mapę możesz powiększyć lub pobrać na dysk.

#1 Poszukiwania: środki sterylizacyjne

Skieruj się w stronę punkt #1 zaznaczonego na mapie. Na środku drogi znajdziesz wejście do kanału - skorzystaj z drabinki, aby zejść na dół, po czym wyrusz w głąb tunelu, rozglądając się za zaopatrzeniem.

d018

Kieruj się cały czas przed siebie. W pewnej chwili natkniesz się na większe lokacje z przeciwnikami, ale nie musisz wdawać się w walkę. Omijaj ich biegnąc przed siebie, aż dotrzesz do otwartych z prawej strony drzwi. Przejdź przez nie i przeszukaj szafkę (obrazek powyżej) z lewej. Znajdziesz w niej poszukiwane środki, co zakończy zadanie.

#2 Ratunek: Cywile z Tenderloin

Udaj się do punktu #3 na mapie. Przed wejściem do stacji metra natkniesz się na sporą grupę wrogów z miotaczami ognia. Wyeliminuj ich i przygotuj się na odparcie kolejnych, którzy będą szturmować twoje pozycje.

d019

Kiedy skończysz wejdź schodami prowadzącymi w dół do metra i biegnij, aż do generatora (obrazek powyżej). Użyj go, co otworzy bramę do dalszej części stacji, którą przed chwilą mijałeś. Rusz przed siebie i przygotuj się do walki z kolejną grupą rywali - oprócz wrogów z miotaczami ognia pojawią się też przeciwnicy z granatami. Po odparciu pierwszej grupy z lewej strony pojawi się kolejna, uważaj bo wśród nich jest snajper. Kiedy oczyścisz teren podejdź do drzwi na końcu lokacji i otwórz - w ten sposób uratujesz cywili i ukończysz misję.

#3 Naprawa przekaźnika: Tenderloin

Skieruj się do punktu #3 zaznaczonego na mapie w dystrykcie Tenderloin. Twoim celem będzie ponowne uruchomienie przekaźnika, co polega na dotarciu w kilka miejsc, które należy aktywować, w określonym czasie.

d020

Najpierw dostań się na dach budynku z zaznaczoną ikoną misji. Zacznij od wejścia na dach ciężarówki (obrazek powyżej), a potem przejdź na budynek i kontynuuj wspinaczkę, aż dotrzesz do przełącznika, z którego skorzystaj. Od tej chwili na górze rozpocznie się odliczanie czasu, w trakcie którego musisz dokończyć naprawę.

d021

Wejdź przez okno z lewej do budynku i przechodź przez kolejne pomieszczenia, aż dotrzesz do części magazynowej, z której wyjdź na dach po drugiej stronie. Obejdź ogrodzenie z lewej i po białym wentylatorze oraz kolejnych elementach wspinaj się, aż dotrzesz do konsoli. Po jej uruchomieniu udaj się w prawo - będziesz musiał dotrzeć do przełącznika za ogrodzeniem. W tym celu zeskocz na dół i skieruj się w lewo, gdzie zobaczysz brakującą część siatki (obrazek powyżej). Wespnij się, po czym przeskocz przez płot przed tobą i udaj się w prawo. Po aktywowaniu maszynerii zadanie zakończy się.

#4 Zlecenie: Władca 212

Aby rozpocząć misję musisz odkryć ją na tablicy w kryjówce w dystrykcie Hell's Kitchen. Kiedy to uczynisz udaj się do punktu #4 na mapie i wejdź do hangaru, gdzie będziesz musiał pozbyć się wyznaczonego celu.

d022

Podobnie, jak w innych zleceniach najpierw będziesz musiał stawić czoła zwykłym rywalom oraz dwóm zastępcom. Ukryj się za osłoną i ostrzeliwuj ich, kiedy kolejno pojawią się w hangarze (obrazek powyżej). Posiadają wzmocniony pancerz, dlatego wspomagaj się bronią snajperską jeśli walczysz na dystans lub granatami w przypadku walki na mniejszych odległościach.

d023

Po uporaniu się z dwoma zastępcami wejdź do pokoju na końcu hangaru i skorzystaj z komputera. W ten sposób odsłonisz żaluzje, za którymi znajduje się oddział wrogów wraz z bossem - Wielkim G. Załatw mniejszych rywali, po czym zacznij ostrzeliwać głównego przeciwnika. Jest wyposażony w lekki karabin maszynowy, dlatego dobrą metodą jest rozłożenie wieżyczki, a kiedy rywal skoncentruje na niej swój ogień, ty ostrzeliwuj jego samego (obrazek powyżej). Po tym jak padnie, zadanie zakończy się.

#5 Ratunek: Cywile z Hell's Kitchen

Udaj się do wskazanego na mapie miejsca oznaczonego punktem #5. Na miejscu natkniesz się na oddział JTF zmierzającymi na akcję. Porozmawiaj z oficerem i wyrusz razem z żołnierzami, kierującymi się do tunelu.

d024

Otwórz drzwi do tunelu korzystając z przycisku z prawej i rozpocznij walkę z przeciwnikami. Po uporaniu się z pierwszą grupą wejdź w głąb lokacji eliminując kolejnych - wśród nich są zarówno rywale z karabinami, jak i strzelbami oraz jeden snajper, na którego uważaj szczególnie. Kiedy oczyścisz cały teren przejdź przez otwarte na końcu lokacji drzwi (obrazek powyżej), zejdź po klatce schodowej na dół i uratuj cywilów. W ten sposób ukończysz misję.

#6 Zaginiona osoba: Judy Walters części 1-5

W celu rozpoczęcia misji udaj się do punktu #6 na mapie. Między dwoma budynkami na szczycie niskich schodów znajdziesz leżące na ziemi ECHO. Przyjrzyj mu się, a potem odnajdź wśród hologramów postać Judy. Wejdź z nią w interakcję, po czym skieruj się do wejścia budynku z prawej.

d025

Wejdź po klatce schodowej na szczyt, po czym przejdź korytarzem do drugiego budynku. W pomieszczeniu biurowym znajdziesz kolejne ECHO (obrazek powyżej). Użyj go, zlokalizuj Judy, a potem użyj trzeciego ECHO, które pojawi się przy sali konferencyjnej w tym samym pomieszczeniu. Kolejne znajdziesz na dole budynku, gdzie zejdź po klatce schodowej. Ostatnia scenka będzie miała miejsce na ulicy - dostaniesz się tam, po wciśnięciu klawisz podnoszącego zamknięte przejście. Przypatrz się zwłokom potrąconej Judy oraz wynikom testów, które leżą na ulicy z prawej.

Następnie: The Division - Misje poboczne, cz. 4 (Clinton, Times Square)

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami