The Division - Misja fabularna: Wytwórnia napalmu

Zadanie główne, w którym niszczymy fabrykę jednego z wrogich bossów.

Aby rozpocząć misję skieruj się do wskazanego miejsca w dystrykcie Tenderloin. Jest to zadanie związane ze skrzydłem ochrony, polegające na zniszczeniu fabryki napalmu oraz rozprawienia się z szefem bandytów, którzy parają się tym procederem.

069

Wejdź na teren fabryki i kontynuuj marsz przed siebie, aż dotrzesz do miejsca, gdzie zobaczysz grupę przeciwników na dole (obrazek powyżej). Możesz rozpocząć z nimi regularną strzelaninę albo strzelić w zawór zbiornika znajdujący się za nimi. W ten sposób doprowadzisz do potężnej eksplozji zbiornika, która może ich zabić. Jeśli wykończyłeś ich w typowy sposób, to i tak oddaj strzał w zawór, aby go wysadzić.

070

Omiń wysadzony zbiornik i udaj się po schodach na górę, eliminując napotkanych wrogów oraz rozprawiając się z tymi, którzy pojawią się w terenie za tobą. Po oczyszczeniu terenu ruszaj dalej przez drzwi, które się otworzą. W pewnej chwili dotrzesz do miejsca, gdzie będziesz świadkiem dużej eksplozji. Zejdź po schodach na dół i wejdź na teren z przeciwnikami i pięcioma zbiornikami napalmu, które musisz zniszczyć. Warto celować w zawory (obrazek powyżej), kiedy stoją przy nich wrogowie - eksplozje na pewno ułatwią ci walkę. Po wyeliminowaniu wrogów zniszcz wszystkie zbiorniki (trzy stoją na dole, dwa na górze, gdzie wejdziesz po drabinie).

071

Następnie wyrusz przed siebie, aż dotrzesz do generatora (obrazek powyżej). Użyj go i wejdź na teren, do którego otworzą się drzwi. Zacznij ostrzeliwać przeciwników zwracając szczególną uwagę na mocnego snajpera czającego się na podwyższeniu budynku na końcu uliczki. Jeśli chcesz zająć lepszą pozycję strzelecką, to wejdź na drugie piętro i po schodach z prawej - z tego miejsca będziesz świetnie widział całą okolicę, a i snajpera będzie ci łatwiej trafić z takiej odległości.

072

Po oczyszczeniu terenu skieruj się kontenera z prawej strony, gdzie znajduje się generator. Uruchom go i wejdź po schodach na platformę przy dużym zbiorniku. Skieruj się do ładunków wybuchowych (obrazek powyżej) i aktywuj je.

073

W tym momencie zacznie się odliczanie do eksplozji, a twoim celem będzie obrona ładunku przez kilka minut. Najlepiej skierować się na piętro schodów z lewej i tam zza osłony ostrzeliwać przeciwników (obrazek powyżej) biegnących na dole wprost w stronę cysterny.

074

Po eksplozji skieruj się do nowej lokacji, do której otrzymasz dostęp. Kontynuuj, aż do pokoju ze zbiornikami z napalmem. Jak zwykle weź na cel ładunek przy zaworze (obrazek powyżej) i strzelaj w nie, aby wysadzić całość w powietrze. Musisz rozprawić się z pięcioma zbiornikami uważając przy tym na przeciwników.

075

Po oczyszczeniu terenu wejdź po schodach na górę i ukryj się za pobliskimi skrzyniami. Po chwili wrota z lewej się otworzą i wyjdzie zza nich kilku wrogów (obrazek powyżej). Rozpraw się z nimi i wejdź do budynku, z którego wyszli.

076

Skorzystaj z windy, aby wjechać na górę, po czym rusz przed siebie, aż do lokacji z kilkoma piętrami połączonymi schodami. Twoim celem będzie wyeliminowanie atakujących cię wrogów. Uważaj, bo oprócz zwykłych rywali z miotaczami ognia, pojawią się również opancerzeni inżynierowie (obrazek powyżej) mogący stawiać wieżyczki. Staraj się ich eliminować w pierwszej kolejności.

077

Po kilku chwilach na placu boju pojawi się boss - Joe Ferro. Jest to ciężko opancerzony przeciwnik wyposażony w miotacz ognia. Jak zwykle staraj się trzymać na dystans i ostrzeliwać (najlepiej ze snajperki), wiszącą u jego pasa wybuchową butlę (obrazek powyżej). Przydadzą się też granaty i wieżyczki. Następnie cały czas celuj w głowę i wycofuj się, gdy podchodzi zbyt blisko.

078

Bardzo dobrym miejscem do prowadzenia z nim potyczki jest piętro nad tym, gdzie się znajdujecie. Są tam dwa korytarze, gdzie możesz bawić się z nim w kotka i myszkę, nie martwiąc się, że nagle pojawią się zwykli przeciwnicy. Oczywiście ci mogą dołączyć do walki, ale z łatwością wyeliminujesz ich na schodach. Po walce udaj się do wskazanej windy (obrazek powyżej), zjedź na dół i opuść plac, co zakończy misję.

Następnie: The Division - Misja fabularna: Stacja zasilania przy Times Square

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami