The Division - Misja fabularna: Stacja zasilania przy Times Square

Zadanie główne, w którym musimy uruchomić uliczną stację z prądem.

Misja pojawi się na północ od bazy operacyjnej w dystrykcie Times Square. Jest to zadanie związane ze skrzydłem technicznym, w którym musisz przywrócić zasilanie w jednym z urządzeń niezbędnych do pracy JTF.

Sugerowany poziom doświadczenia - 12

079

Wejdź na teren stacji metra i udaj się w lewo. Po chwili natkniesz się na grupę przeciwników nazywanych Rikersami. Ustaw się za jedną z osłon i rozpocznij z nimi walkę (obrazek powyżej) starając się trzymać ich na dystans. Większość rywali jest bowiem zaopatrzona w strzelby, które z bliskiej odległości mogą szybko pozbawić cię życia.

080

Po walce zacznij kierować się w stronę lokacji wskazanej przez znacznik. Znajdziesz tam dźwignię (obrazek powyżej), którą przestaw, aby wyłączyć zasilanie. Kiedy na stacji zrobi się ciemno wyrusz w stronę schodów prowadzących na zewnątrz. Wejdź po nich na górę i rozpraw się z rywalami, których spotkasz na ulicy - jest ich sporo, a co chwila będą pojawiać się nowi, więc przygotuj się na dość długą bitwę.

081

Po jej zakończeniu wejdź na teren posterunku policji i podejdź do komputera (obrazek powyżej), z którego zgraj materiały z kamer przemysłowych. Warto teraz uzupełnić ekwipunek w jednej z okolicznych skrzyń.

082

Kolejnym celem będzie odnalezienie wozu WarrenGate. Zacznij iść wzdłuż ulicy rozprawiając się z napotkanymi rywalami - ponownie będzie ich sporo. Poszukiwany przez ciebie wóz, to furgonetka z zielonymi wzorami (obrazek powyżej) stojąca na chodniku na lewo od ulicy. Z jej tytuły znajduje się bezpiecznik. Podnieś go i zacznij kierować się wzdłuż ulicy.

083

Po chwili naprzeciw wyjdzie ci grupa przeciwników. Ukryj się za osłoną, odłóż bezpiecznik i wyeliminuj ich. Przy drodze poprzecznej przed dużym placem czeka cię kolejne starcie. Po oczyszczeniu terenu udaj się z bezpiecznikiem do skrzynki elektrycznej (obrazek powyżej) stojącej na prawo od placu.

084

Włóż do niej bezpiecznik i przygotuj się na odpieranie wrogich ataków. Przeciwnicy będą atakować z dwóch głównych kierunków - z prawej i lewej strony placu. Najlepiej ostrzeliwać ich z dystansu snajperką (obrazek powyżej), na ulicy rozstawić działko i dobijać z karabinu tych, którzy się do ciebie zbliżą.

085

W ostatniej grupie atakujących - tych z prawej, pojawi się boss - Procarz. To mocno opancerzony snajper, który jednym strzałem może zabrać ci większość życia. Możesz prowadzić z nim pojedynek na dwa sposoby. Pierwszy, to korzystanie z karabinu snajperskiego i ostrzeliwanie wroga, kiedy tylko się wychyli (obrazek powyżej). Uważaj jednak, aby samemu nie zostać postrzelonym - kiedy tylko w lunecie przeciwnika odbije się światło, od razu się chowaj, ponieważ za chwilę padnie strzał.

086

Druga opcja, to obejście wroga i ostrzelanie go z bliskiego dystansu. W tym celu przeskakuj od osłony do osłony wtedy, gdy snajper na chwilę się schowa. Aby ułatwić sobie przemieszczanie możesz postawić wieżyczkę, która przygwoździ go do ziemi. Po dotarciu w pobliże przeciwnika będziesz mógł z łatwością obrzucić go granatami i wykończyć z broni maszynowej (obrazek powyżej) - oczywiście nie bagatelizuj jego snajperki, która nadal może wyrządzić ci spore szkody. Po oczyszczeniu terenu zadanie zakończy się.

Następnie: The Division - Misja fabularna: Mieszkanie Amhresta

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami