Orkiestra zagra w Warszawie muzykę z serii The Legend of Zelda

W październiku.

Koncerty symfoniczne z cyklu The Legend of Zelda: Symphony of the Goddesses już od dłuższego czasu odbywają się regularnie w największych miastach Europy i USA. W tym roku muzycy odwiedzą także Warszawę.

1
To pewnie ten cały Zelda

Już 22 października na Torwarze pojawi się 56 osobowa orkiestra, wykonująca szereg utworów z tej słynnej serii gier, w „akompaniamencie” materiałów multimedialnych (dzięki, GameMusic.pl).

Można już zamawiać bilety, w cenach rozpoczynających się od 125 złotych.

Cykl koncertów wypełniał dotychczas najsłynniejsze sale na całym świecie, z Square Garden w Nowym Jorku, Wembley w Londynie i Tokyo International Forum włącznie.

Zespół muzyków do Europy trafi na początku października, rozpoczynając od Zurychu. W repertuarze utwory z The Legend of Zelda: Ocarina of Time, The Wind Waker, Twilight Princess, A Link to the Past, Link's Awakening, Majora's Mask 3D oraz Spirit Tracks.

Organizatorem cyklu jest Jason Michael Paul, od lat koncentrujący się na muzyce z gier wideo. Cykl z The Legend of Zelda to oficjalna współpraca z Nintendo - nowe aranżacje akceptował sam Eiji Aonuma, producent serii.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami