The Division - Misje poboczne, cz. 1 (Pennsylvania Plaza, Hudson Yards)

Zadania dodatkowe: Zaginiona osoba: Heather Lau, część 1-4, Zrzut: Zasoby medyczne w Penn Plaza, Zaopatrzenie: Kamery systemu bezpieczeństwa, Zlecenie: Szalony Dzieciak, Zrzut: Uzbrojenie w Hudson Yards. 

Poniżej znajdziesz opis zadań występujących na początku przygody w obozie Hudson, Pennsylvania Plaza oraz Hudson Yard. Liczba z poprzedzającą ją znakiem „#" oznaczają dany numer na mapie i odnoszą się do miejsca rozpoczęcia danej misji pobocznej - np. „#2" oznacza miejsce rozpoczęcia zadania oznaczonego tym numerem.

mapa_poboczne1

Mapę możesz powiększyć lub pobrać na dysk.

#1a Zaginiona osoba: Heather Lau, część 1

Zadanie pojawia się na mapie (punkt 1a) w okolicy pierwszego obozu, do jakiego dotrzesz (południowo-wschodnia część mapy). Skieruj się na zaznaczony na pomarańczowo obszar na mini mapie -zanim na niego wkroczysz otrzymasz od Faye Lau informacje na temat zaginionej siostry.

d001

Po wejściu na zaznaczony teren udaj się w lewo i aktywuj ECHO. Po chwili wokół ciebie pojawi się scenka z przeszłości. Podejdź do dziewczyny grającej na gitarze (obrazek powyżej) i wejdź z nią w interakcję. W ten sposób ukończysz misję.

#1b Zaginiona osoba: Heather Lau, części 2-4

Po ukończeniu pierwszej części zadania udaj się na południowy wschód od bazy operacyjnej (punkt 1b na mapie). Na ulicy, przy koszu, znajdziesz drugie ECHO. Wejdź z nim w interakcję, a potem z „duchem" Lau wchodzącej do bloku. Po krótkiej animacji udaj się na równoległą ulicę przy tym samym bloku i zlokalizuj kolejne ECHO.

d005

Uruchom je, a zobaczysz przestępców (obrazek powyżej) wchodzących po wyjściu przeciwpożarowym na górę. Tam pojawi się też kolejny punkt, do którego masz zmierzać. Wejdź na górę po drabinie, a potem udaj się wyżej po schodach. Wejdź do domu przez otwarte okno, wyjdź na klatkę i skieruj się na wyższe piętra. W jednym z pomieszczeń z lewej znajdziesz poszukiwaną Heather (obrazek powyżej).

#2 Zrzut: Zasoby medyczne w Penn Plaza

Skieruj się na zaznaczony plac zabaw (mapa - punkt #2), gdzie znajduje się kilka cennych skrzyń. Po tym, jak podejdziesz do tych wskazanych przez znacznik rozpocznie się wrogi atak.

d002

Ukryj się za osłoną i rozpocznij walkę z nadbiegającymi przeciwnikami (obrazek powyżej). Po odparciu pierwszej grupy zostaną zaznaczone drugie skrzynie. Udaj się tam i odeprzyj kolejne uderzenie przeciwników. Następnie skieruj swoje kroki do kolejnych skrzyń zaznaczonych na mapie i rozpraw się ostatnim szturmem wrogów. W ten sposób ukończysz misję.

#3 Zaopatrzenie: Kamery systemu bezpieczeństwa

Aby rozpocząć misję skieruj się do punktu #3 na mapie. Twoim celem jest uruchomienie 5 kamer. Skieruj się do pierwszej, która jest zaznaczona wykrzyknikiem. Podejdź do ściany na szczycie schodów i uruchom ją. Następnie przejdź na teren z prawej i ruszaj przed siebie, aż do drugiej kamery znajdującej się z lewej strony na ścianie.

d003

Kontynuuj swoją podróż, tym razem eliminując kilku przeciwników. Aby dostać się do trzeciej kamery (obrazek powyżej) musisz przeskoczyć przez barierkę z prawej (w miejscu z niebieską płachtą), zejść na dół i dostać się na górę po drabinie. Po uruchomieniu trzeciego dojdź do końca balkonu, zeskocz na prawo w miejscu, gdzie nie ma barierek i ruszaj w prawo, aż do czwartego. Kiedy do niego dotrzesz okaże się, że musisz wcześniej włączyć generator prądu znajdujący się za budynkiem z włącznikiem. Po jego uruchomieniu włącz kamerę i skieruj się do piątej.

d004

Tu również będziesz musiał przywrócić zasilanie. W tym celu obejdź ogrodzony teren, rozpraw się z dwoma wrogami na dachu i skorzystaj z drabiny z prawej (obrazek powyżej). Potem z kolejnej, aż dotrzesz na dach, z którego zejdź po drabinie z prawej. Włącz generator, po czym wróć do włącznika kamery.

#4 Zlecenie: Szalony Dzieciak

Udaj się w stronę znacznika misji na zachodzie mapy (punkt #4 na mapie). Wejdź na teren zakładu i przystąp do walki z bandytami - zwykłymi oraz pierwszym zastępcą Szalonego Dzieciaka. Najlepiej ukryć się za osłoną, rozprawić się z tymi pierwszymi, a ostatniego wyeliminować ze snajperki.

d006

Po uporaniu się z pierwszym zastępcą otrzymasz informację o drugim. Udaj się na południe i powtórz całą taktykę - załatw zwykłych żołnierzy i z daleka rozpraw się z zastępcą. Kiedy to uczynisz otworzy się brama z którą pojawi się trzeci oddział i Szalony Dzieciak. Ten ostatni dysponuje szybkostrzelnym karabinem i ładunkami wybuchowymi. Dlatego najlepiej poczekać, aż przestanie strzelać, wychylić się i zacząć ostrzeliwać jego głowę (obrazek powyżej). Możesz się też wspomóc wieżyczką i ładunkami wybuchowymi. Po rozprawieniu się z nim (jest dość wytrzymały, dlatego się nie spiesz), oczyść teren z niedobitków, co zakończy misję.

#5 Zrzut: Uzbrojenie w Hudson Yards

Aby rozpocząć misję skieruj się do punktu #5 na powyższej mapie. Pierwszy ładunek, który masz chronić, znajduje się na górze. Odeprzyj atak kilku przeciwników, po czym przygotuj się do dotarcia do drugiego punktu.

d007

Kolejna paczka, jaką musisz bronić, znajduje się na dole wśród wagonów na torach. Dostaniesz się tam korzystając z liny na dole schodów (obrazek powyżej). Wbiegnij pod wiadukt i rozpraw się z drugą grupą rywali. Następnie skieruj się do trzeciej skrzyni, która zostanie zaznaczona znacznikiem i załatw przeciwników w ostatniej grupie, co zakończy zadanie.

Następnie: The Division - Misje poboczne, cz. 2 (Hudson Yards, Garment District)

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami