Pierwsze spojrzenie na rozgrywkę w strzelance Sniper Elite 4

Większa skala świata.

Studio Rebellion zaoferowało wybranym dziennikarzom możliwość sprawdzenia strzelanki Sniper Elite 4, czego efektem są między innymi pierwsze fragmenty rozgrywki.

2
Wakacje we Włoszech

W najnowszej odsłonie serii gracze trafią do Włoch. Wcielimy się w snajpera Karla Fairburne, który w 1943 zostanie zrzucony na teren Półwyspu Apenińskiego przed rozpoczęciem inwazji Aliantów podczas II wojny światowej.

Obecni na pokazie koledzy z brytyjskiej redakcji potwierdzają, że postawiono na dużo większą swobodę działań i skalę świata. Dość powiedzieć, że już najmniejszy poziom w Sniper Elite 4 ma być trzy razy obszerniejszy, niż największa mapa w poprzedniej odsłonie.

Nasz bohater jest bardziej mobilny i może teraz przeskakiwać niskie murki czy wspinać się na krawędzie. Inne opcje to krótki „skok” w przykucnięciu, pomocny przy unikaniu wzroku strażników. Jeśli już zostaniemy zauważeni, zawsze możemy zaminować ciało zastrzelonego wcześniej wroga.

Dynamiczne przejścia pomiędzy skradaniem i akcją mają przypominać nieco Metal Gear Solid 5, choć nie brakuje oczywiście cech charakterystycznych serii, jak kamery w zwolnionym tempie.

Gra ukaże się przed końcem roku. Trafi na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami