The Division - Misja fabularna: Obóz uchodźców Hudson

Zadanie główne, w którym docieramy do skupiska ludzi atakowanych przez Czyścicieli.

Misję odblokujesz po wykonaniu zadania fabularnego o nazwie Szpital polowy w Madison, dzięki któremu otrzymasz możliwość ulepszania medycznego skrzydła w bazie operacyjnej. Skieruj się do punktu zaznaczonego na zachód od bazy operacyjnej, aby rozpocząć misję.

Zalecany poziom doświadczenia - 7

048

Po wejściu na teren misji od razu przygotuj się na poważne starcie. Znajdź kryjówkę i zacznij od ostrzelania przeciwników z miotaczami ognia. Po ich pokonaniu z lewej strony zaczną atakować cię kolejne, liczne grupy rywali. Wśród nich pojawią się też ulepszeni przeciwnicy, dlatego korzystaj ze zdolności specjalnych i granatów (obrazek powyżej).

049

Po oczyszczeniu terenu rusz wzdłuż torów w kierunku tunelu z wagonami. W trakcie przechodzenia przez jeden z nich uważaj na ładunki wybuchowe (obrazek powyżej). Jeśli do takowego podejdziesz, to eksploduje podpalając cię. Dlatego najlepiej przemieszczaj się powoli i strzelaj do nich z daleka.

050

Po opuszczeniu wagonu i przejściu przez kolejny (pomalowany w graffiti) kontynuuj wzdłuż torów, uważając na następne ładunki wybuchowe. Wkrótce dotrzesz do przeciwników z miotaczami ognia (obrazek powyżej). Rozpraw się z nimi i ruszaj dalej.

051

W kolejnej części tunelu z prawej strony zobaczysz następnych rywali grożących cywilom. Ich i wejdź do obozu bezbronnych ludzi (obrazek powyżej). Przejdź przez niego uzupełniając zasoby znajdujące się w pojemnikach z prawej.

052

Po przejściu przez obóz skieruj się w prawo i wejdź na platformę, na którą prowadzą schody. Ukryj się za kawałkiem metalu i przypatrz się rywalom na dole oraz na podwyższeniu naprzeciwko ciebie. Oprócz rywali z miotaczami ognia zauważysz też silnych inżynierów (obrazek powyżej) - rozpoznasz ich po ikonie klucza przy pasku zdrowia. Postaraj się, jak najszybciej zestrzelić ich (najlepiej ze snajperki). Jeśli nie będziesz wystarczająco szybki, to rozłożą oni działka, które będą przygważdżać cię do ziemi. Gdyby do tego doszło, to pamiętaj, że możesz je ostrzelać i zniszczyć, ale uważaj, aby samemu nie zginąć.

053

Po oczyszczeniu terenu ruszaj przed siebie. Dotrzesz do schodów, po których wejdź na górę przechodząc obok tabliczki z napisem Bleecker & Duane. Kontynuuj swój marsz, aż do placu z przeciwnikami (obrazek powyżej). Ukryj się na podwyższeniu i rozpraw się z nimi z góry. Przy pomocy karabinu snajperskiego nie powinieneś mieć z tym większych problemów.

054

Zejdź na dół i przejdź przez teren, który niedawno był wypełniony rywalami. Przy zwężeniu, gdzie znajdują się czerwone beczki, trafisz na kilku rywali z tarczami. Pokonaj ich i ruszaj w stronę zaznaczonego placu. Warto teraz wejść na podwyższenie z prawej i stamtąd zacząć ostrzeliwać wrogów na dole. Oprócz zwykłych rywali ponownie spotkasz inżynierów (obrazek powyżej), których eliminuj w pierwszej kolejności.

055

Kiedy skończysz ruszaj na przełaj przez plac budowy. W pewnej chwili dotrzesz do przejścia, na które musisz się wspiąć (obrazek powyżej). Zanim to uczynisz uzupełnij zapasy w skrzyniach, po czym wdrap się na górę i rozpraw się z rywalami na dole (możesz wesprzeć się wieżyczką).

056

Po oczyszczeniu terenu szybko zeskocz na plac i udaj się w stronę schodów z prawej. Wbiegnij na górę i ukryj się za osłoną z lewej (obrazek powyżej). Jest to świetne miejsce do ostrzeliwania przeciwników na dole oraz tych, którzy chcieliby do ciebie dotrzeć po schodach.

057

Jest to również bardzo dobry punkt do ostrzeliwania wrogiego bossa - Martineza, który pojawi się na podwyższeniu na drugim końcu placu. Jest to bardzo wytrzymały inżynier rozstawiający wieżyczki. Najlepiej ostrzelać go z bezpiecznej odległości przy pomocy snajperki (obrazek powyżej). Gdybyś jej nie posiadał, to postaraj się przejść do osłony na szczycie schodów i obrzucić go granatami oraz prowadzić ogień w standardowy sposób. Warto też szybko neutralizować jego wieżyczkę, ale pamiętaj, żeby nie wychylać się w momencie, gdy prowadzi ogień.

058

Po zakończeniu walki przejdź przez plac i skorzystaj z klawiatury numerycznej (obrazek powyżej) przy furtce. Wejdź po schodach na górę budynku i użyj laptopa na biurku. Obejrzyj animację, po której misja się zakończy. Najlepiej podejść teraz do liny na dachu i zjechać po niej na dół.

Następnie: The Division - Misja: Centrum handlowe Broadway

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami