The Division - Misja fabularna: Centrum handlowe Broadway

Zadanie główne, w którym zdobywamy pieniądze zarażone wirusem.

W celu rozpoczęcia tej misji fabularnej udaj się na wschód od bazy operacyjnej. Wejdź do centrum handlowego i przygotuj się na starcie ze sporą grupą Czyścicieli zaopatrzonych w miotacze ognia.

060

Ustaw się za osłoną i wyeliminuj ich, zanim zdążą do ciebie podbiec. Po walce okaże się, że budynek stoi w płomieniach. Skieruj się wtedy do przejścia z prawej (obrazek powyżej). Przejdź przez drzwi i zbiegnij na dół po schodach, po czym skieruj się w lewo, przechodząc przez obszar spowity dymem.

061

W trakcie drogi uważaj na mijane ładunki wybuchowe, które mogą eksplodować, kiedy się do nich zbliżysz. Przejdź przez drzwi, po czym przeskocz przez okno i wejdź do pomieszczenia, gdzie przekręć zawór (obrazek powyżej) aktywujący zraszacze. Z lewej strony jest szafka z przedmiotami, ale jeśli chcesz ją przeszukać, to najpierw z dystansu zniszcz bombę z prawej.

062

Opuść pomieszczenie, rozpraw się z przeciwnikiem z miotaczem ognia, po czym wbiegnij na górę po schodach z lewej. Otrzymasz zadanie znalezienia zainfekowanych wirusem banknotów, a pierwszym celem będzie przeszukanie trzech sklepów zaznaczanych wskaźnikami. Pierwszy z nich znajduje się na parterze. Wejdź do niego i przeszukaj kasę (obrazek powyżej).

063

Następnie skorzystaj ze schodów (obrazek powyżej), aby dostać się na wyższe piętro, gdzie przeszukaj dwa kolejne sklepy - w jednym zajrzyj do kasy, a w drugim do słoja z pieniędzmi. Niestety okaże się, że w żadnym miejscu nie ma zarażonych banknotów.

064

Po przeszukaniu trzech miejsc w okolicy pojawią się wrogowie. Zacznij z nimi walczyć, uważając zwłaszcza na rywali ostrzeliwujących cię z wyższego piętra (obrazek powyżej). Po odparciu ataku wbiegnij po schodach na kolejną kondygnację i przeszukaj dwie kolejne kasy.

065

Kiedy nie przyniesie to rezultatów udaj się w stronę piętra, gdzie się pali. Zobaczysz tutaj zamknięte wejście na palącą się klatkę schodową (obrazek powyżej).

066

Omiń je i rusz przed siebie w kierunku włącznika do zraszacza, który znajduje się na ścianie (obrazek powyżej). Aktywuj go i poczekaj, aż płomienie w mijanej niedawno klatce schodowej ugaszą się.

067

Wbiegnij na górę, przebiegnij przez piętro i skieruj się w stronę przycisku aktywującego zraszacz. Wciśnij go i wejdź do sklepu, w którym na ladzie znajdziesz zakażone pieniądze (obrazek powyżej). Sam sklep namierzysz dość łatwo, dzięki znacznikowi i czerwonej strefie na mini mapie. Po ich zabraniu udaj się do wskazanego szybu windy i zjedź na dół korzystając z liny.

068

Przygotuj się teraz na jedną z ostatnich walk. Zajmij dogodną pozycję za osłoną i szybko wyeliminuj rywali, którzy nadbiegną z lewej. Po chwili na piętrze pojawi się boss - Kosinski. Ciężko opancerzony wróg z miotaczem ognia. Z dystansu może obrzucać cię granatami. Dobrą taktyką jest trzymanie się na dystans, odwracanie jego uwagi (np. korzystając z wieżyczki) i ostrzeliwanie jego zbiornika u pasa (obrazek powyżej).

Następnie kontynuuj ostrzał celując w głowę. Gdyby wróg za bardzo się zbliżał, to szybko zmieniaj kryjówkę, jak najbardziej od niego oddaloną (możesz np. wbiec po schodach na wyższe piętro). Pamiętaj, aby nie wejść w zasięg jego miotacza płomieni. Staraj się też szybko zakończyć walkę, ponieważ po chwili na placu boju pojawią się kolejni zwykli rywale, którzy utrudnią ci zadanie.

Po uporaniu się z Kosinskim przeszukaj jego ciało, załatw niedobitków i opuść centrum handlowe, co zakończy misję. Warto jeszcze udać się do doktor Kindal w bazie operacyjnej i porozmawiać z nią.

Następnie: The Division - Misja fabularna: Wytwórnia napalmu

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami