Zapowiedziano Oddworld: Soulstorm - debiut w przyszłym roku

Remake Oddworld: Exoddus?

Studio Oddworld Inhabitants zapowiedziało, że w drugiej połowie przyszłego roku wyda Oddworld: Soulstorm, czyli kolejną odsłonę platformowej serii opowiadającej o przygodach Abe'a i jego pobratymców.

Po pokonaniu Mollucka i zniszczeniu fabryki RuptureFarms, główny bohater i trzy setki innych przedstawicieli rasy Mudokonów ląduje na pustyni, pozbawiona jedzenia, picia i dachu nad głową.

„Znajdują ukojenie w dziwnym, nowym naparze - pysznym napoju, którego smak ma zdradziecki wpływ na odzyskaną wolność” - czytamy w informacji prasowej.

Takie założenia zdają się sugerować, że ponownie mamy do czynienia z remake'em, tym razem Oddworld: Exoddus, wydanego w 1998 roku. Już poprzednia produkcja - Oddworld: New 'n' Tasty - była świeżym spojrzeniem na pierwsze Oddworld - Abe's Oddysee.

„Przed Abem długa droga i sporo przeciwności. Soulstorm będzie dla niego dużo trudniejszą podróżą” - dodaje producent Lorne Lanning, zapowiadając dalszą koncentrację na tematach kapitalizmu, konsumeryzmu czy ekologii.

Nie podano platform docelowych, podkreślając zapowiedź jedną grafiką.

1

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami