The Division - Misja fabularna: Punkt kontrolny w Tunelu Lincolna

Zadanie główne, w którym odbijamy Beniteza, związanego z ochroną bazy operacyjnej.

Misja pojawi się w dzienniku po ukończeniu zadania głównego o nazwie Założenie bazy operacyjnej. Skieruj się w stronę tunelu, który zostanie zaznaczony na północny zachód od twojej pozycji.

026

Po dotarciu na miejsce zacznij kierować się wzdłuż ulicy z wrakami aut. W pobliżu miejsca, gdzie pali się ogień ukryj się i rozpraw się z grupą przeciwników (obrazek powyżej). Ruszaj dalej, aż dotrzesz do zabudowań.

027

Ukryj się za którymś z aut, ponieważ na górze znajdują się snajperzy. Rozpoznasz ich łatwo po tym, że w momencie celowania miga przy nich światło (obrazek powyżej). Jeśli do tego dojdzie, to szybko się ukryj, ponieważ celny strzał ze snajperki zabiera bohaterowi sporo życia. Staraj się celować w ich głowy lub w czerwone butle, które wysadzą ich w powietrze. Nie zapominaj przy tym eliminować rywali na twoim poziomie, którzy będą próbowali się do ciebie zbliżyć lub ostrzeliwać zza innych aut.

028

Zanim wyruszysz dalej warto uzupełnić amunicję w skrzyni z prawej, a potem po linie dostać się na platformę z ciałami snajperów. Z lewej strony znajdziesz skrzynię, a w niej karabin snajperski. Zejdź na dół i ruszaj wzdłuż jezdni. Po chwili trafisz na kolejny plac, gdzie toczy się walka. Rozpraw się z przeciwnikami na ziemi, po czym po dachu auta osobowego i ciężarówki (obrazek powyżej) wejdź na podwyższenie, gdzie pozbądź się snajperów.

029

Ukryj się za osłoną i rozpocznij ostrzeliwanie wrogów po drugiej stronie placu oraz na nim (obrazek powyżej). Kiedy rozprawisz się ze wszystkimi zejdź na dół (również korzystając z dachu auta) i połącz się z żołnierzami JTF, z którymi udaj się do tunelu.

030

Przebij się do jego końca, gdzie załatw dwójkę wrogów przy ścianie. Teraz będziesz musiał odpierać ataki rywali do czasu, a żołnierz JTF rozbroi bombę - czas potrzebny do ukończenia tego procesu oraz pasek zdrowia żołnierza znajdują się na górze ekranu. Dobrym punktem do prowadzenia obrony jest dach ciężarówki z prawej strony. Ukryj się tam za skrzyniami i eliminuj nadbiegających z tunelu wrogów (obrazek powyżej). Silniejszych rywali, z fioletowym paskiem zdrowia, załatwiaj przy pomocy snajperki. Uważaj też na bojówkarzy, którzy mogą biec chodnikiem z lewej i ukryć się za filarem - jeśli nie możesz się ich pozbyć przy pomocy ostrzału, to wspomóż się np. granatami.

031

Kiedy skończysz odpierać wrogie ataki, a sojusznik rozbroi bombę, przejdź przez drzwi z lewej i ruszaj w kierunku pokoju z Benitezem (obrazek powyżej). W trakcie rozmowy dojdzie do ataku na wasze pozycje.

032

Ukryj się którymś z elementów otoczenia i zacznij ostrzeliwać nadbiegających rywali. Najpoważniejszym przeciwnikiem będzie rywal wyposażony w lekki karabin maszynowy z żółtym paskiem zdrowia - kiedy przestanie ostrzeliwać wasze pozycje, wychylaj się i celuj w głowę ze snajperki (obrazek powyżej). Trzy celne strzały powinny załatwić sprawę.

033

Po chwili rozpocznie się kolejny atak. Postaraj się szybko załatwić zwykłych rywali, a potem szybko skieruj się na schody z prawej. Wejdź nimi na górę i przejdź na platformę, z której będziesz miał widok na plac przed tobą. Szybko ukryj się za osłoną przy barierce, ponieważ w terenie znajduje się trzech snajperów (obrazek powyżej). Dwóch z nich jest na podwyższeniu z lewej, a jeden wśród aut na dole. Staraj się szybko wychylać w momencie, kiedy do ciebie nie celują (najlepiej po tym, jak zgaśnie przy nich błysk), namierzaj przeciwnika ze snajperki i eliminuj go celnym strzałem ze snajperki. Powtarzaj taktykę, aż uporasz się ze wszystkimi strzelcami, po czym rozpraw się z ewentualnymi niedobitkami.

034

Na koniec odeprzyj jeszcze jeden atak zwykłych przeciwników, zejdź na dół i rusz wzdłuż ulicy. Warto wspomagać się umiejętnością Impuls, dzięki której namierzysz rywali ukrywających się za autami. Ich przywódca, Finch, znajduje się na dachu budynku w oddali. Jest to snajper, więc zachowaj czujność. Postaraj się do niego zbliżyć na odległość strzału i przy pomocy snajperki wyeliminować (obrazek powyżej). Gdyby się ukrył po pierwszym strzale, to odeprzyj ewentualny atak zwykłych rywali, a potem wyczekaj, aż Finch się wychyli i rozpraw się z nim na dobre.

Po oczyszczeniu terenu wróć do bazy operacyjnej, gdzie porozmawiaj z Benitezem. Od tej pory będziesz mógł rozwijać skrzydło ochronne - udaj się do laptopa, aby zakupić pierwsze ulepszenie.

Następnie: The Division - Misja: Kostnica w metrze

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami