The Division - Misja fabularna: Kostnica w metrze

Zadanie główne, w którym odbijamy inżyniera Rhodesa.

Misja pojawi się w dzienniku po ukończeniu zadania fabularnego o nazwie Założenie bazy operacyjnej. Twoim celem będzie dotarcie do inżyniera Rhodesa i udzieleniu mu pomocy we włączeniu generatorów elektrycznych. Dobrze, jeśli przed zabraniem się do wykonywania posiadał karabin snajperski (możesz go zdobyć np. w trakcie misji głównej Punkt kontrolny w tunelu Lincolna).

035

Skieruj się w stronę wejścia do metra, znajdującego się na wschód od bazy operacyjnej. Na miejscu podejdź do schodów i spójrz na dół. Zobaczysz kilku przeciwników z miotaczami ognia. Pamiętaj, że każdy z nich posiada również broń palną, z której może ostrzeliwać cię z dystansu - z miotaczy korzystają tylko wtedy, gdy podejdą wystarczająco blisko bohatera. Najszybszą techniką ich eliminowania jest strzelanie w butle na plecach (obrazek powyżej). Po chwili dojdzie do eksplozji, w której zginie dany przeciwnik, a okoliczne postacie mogą otrzymać obrażenia.

036

Po uporaniu się z pierwszymi przeciwnikami zejdź po schodach na dół i rozpraw się z kolejną grupą znajdującą się wokół okrągłego szybu. Obejdź teren i skieruj się do miejsca, z którego wyszli przeciwnicy (obrazek powyżej). Zejdź po schodach piętro niżej i załatw kolejną grupę rywali, po czym kontynuuj schodzenie na dół po schodach (przed nimi znajdziesz skrzynię, gdzie możesz uzupełnić zapasy). Możesz się zorientować, że wśród przeciwników są też bandyci z tarczami - najlepiej eliminować ich strzałami w głowę.

037

Na kolejnym piętrze trafisz na następną grupę rywali - kilka celnych strzałów w zbiorniki załatwi sprawę (obrazek powyżej). Po wyeliminowaniu zagrożenia skieruj się do tunelu, zejdź niżej przez dziurę w podłodze i kontynuuj marsz przed siebie.

038

Po chwili dotrzesz do lokacji z dźwignią (obrazek powyżej), którą przestaw. Następnie zejdź po schodach na dół i przejdź po pomoście znajdującym się zakażonej strefie typu 1. Nie przejmuj się, ponieważ bohater posiada maskę gazową z filtrem, która uchroni go od niepożądanych skutków. Przejdź przez pomost, a potem przez przejście pod tabliczką z niebieskim napisem „NYC Relay Substation 38".

039

Podbiegnij do dużej okiennicy, ukryj się za nią i rozpocznij walkę z Czyścicielami. Najpierw załatw tych na dole, a potem tych znajdujących się na górze (przydatna może okazać się snajperka). Jak zwykle celuj w zbiorniki z paliwem, co szybko zakończy pojedynek (obrazek powyżej). Po oczyszczeniu terenu wejdź na górę po schodach i ruszaj przed siebie, aż dotrzesz do kolejnego przekaźnika, gdzie przestaw dźwignię.

040

Skieruj się w lewo uzupełniając zapasy w skrzyni przy ścianie, po czym zejdź na dół po schodach i idź prosto. Po chwili trafisz do pomieszczenia, które oczyść z wrogów. Kontynuuj, aż do leżących na ziemi komponentów (obrazek powyżej). Podnieś je i włóż do generatora z lewej. Kiedy uruchomisz prądnice w pomieszczeniu pojawi się grupa rywali, których wyeliminuj. Następnie przejdź przez pomieszczenie.

041

Przejdź przez drzwi, nad którymi znajduje się tabliczka z napisem „Utility access 14" (na lewo od niej jest zaułek ze skrzynią uzupełnieniową). Trafisz do skażonej strefy, gdzie wyeliminuj przeciwników z prawej (obrazek powyżej), a potem zejdź na dół po schodach.

042

Rusz przed siebie, aż dotrzesz do filarów z prawej. Ukryj się za jednym z nich i zacznij odpierać ataki Czyścicieli wychodzących z lewej. Jeden z nich będzie silniejszy (fioletowy pasek zdrowia), a najłatwiejszym sposobem na pozbycie się go, jest strzelenie w butlę ze snajperki (obrazek powyżej). Rozpraw się z pozostałymi rywalami (niektórzy mogą zeskakiwać z podwyższenia z prawej) i przejdź do kolejnego pomieszczenia.

043

Na miejscu trafisz na kolejne komponenty (obrazek powyżej) leżące na ziemi. Podnieś je i zacznij iść w kierunku zaznaczonego bezpiecznika. W tym celu musisz przejść przez pomieszczenie, które za chwilę zapełni się rywalami. Bądź na to gotowy i kiery tylko pojawią się na sali wyrzuć trzymany w ręku przedmiot, znajdź osłonę i wykończ ich.

044

Po walce ponownie podnieś komponenty i znów zacznij iść do celu. Bądź czujny, bo po chwili wybiegną kolejni rywale (obrazek powyżej). Ukryj się za osłoną, załatw ich i w końcu przenieś komponenty, który wsadź w elektryczną skrzynkę. Uzupełnij zapasy korzystając ze skrzyni z lewej i przejdź przez drzwi, które się otworzą.

045

W końcu dotrzesz do pomieszczenia z Rhodesem. Nie schodź na dół, tylko ukryj się za którąś z osłon na górze. Po chwili otrzymasz komunikat o przeciwnikach - kiedy tylko pojawią się w lokacji ustaw się tak, aby nie mogli cię ostrzelać i zacznij samemu prowadzić ogień (obrazek powyżej). Eliminuj w ten sposób kolejne grupy, które będą pojawiać się co jakiś czas w lokacji. Jeden z wrogów będzie nieco silniejszy (fioletowy pasek). Jak zwykle postaraj się strzelić w butle na plecach, co załatwi sprawę.

046

W ostatnim ataku weźmie udział boss Benchley, który wyjdzie ze świtą przez drzwi na dole. Nie schodząc na dół wyeliminuj szybko mniejszych rywali, a potem skup się na głównym przeciwniku. Najlepiej wycelować w znajdujące się po jego bokach zbiorniki (obrazek powyżej). Ich eksplozja zabierze mu sporo życia. Potem wystarczy już tylko kilka celnych serii w głowę, aby posłać go do piachu.

Benchley jest dość powolny, ale nie daj podchodzić mu do siebie na zbyt bliski dystans. Kiedy tylko się zbliża i korzysta z miotacza ognia, szybko oddalaj się od niego, skorzystaj z kryjówki na bezpiecznym dystansie i kontynuuj ostrzał.

047

Po walce przeszukaj ciało przeciwnika i skorzystaj z windy. W tym momencie misja zakończy się, a tobie nie pozostanie nic innego, jak powrót do bazy, porozmawianie z Rhodesem i użycie laptopa w celu rozwinięcia skrzydła technicznego.

Następnie: The Division - Misja: Udaj się do kryjówki w Hudson Yards

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami