Ubisoft uczy, jak grać w The Division

Garść trailerów i wskazówek.

W tym tygodniu na rynku ukazało się The Division - strzelanka nastawiona na zabawę sieciową. Firma Ubisoft opublikowała cztery filmiki, w których autorzy produkcji udzielają początkującym graczom kilku porad dotyczących rozgrywki.

01

Krótkie nagrania poświęcone są różnym elementom gry. Z udostępnionych materiałów szkoleniowych możemy dowiedzieć się co nieco o systemie dobierania użytkowników, zmaganiach w tak zwanej Ciemnej Strefie, uzbrojeniu oraz ulepszeniach sprzętu .

Akcja produkcji osadzona jest w Nowym Jorku zaatakowanym przez terrorystów tajemniczym, śmiertelnym wirusem. Gracze wcielają się w członków tytułowej Dywizji, która musi przetrwać w nieprzyjaznym środowisku oraz opanować sytuację.

Mimo że The Division pojawiło się dopiero kilka dni temu, strzelanka już odniosła spory sukces. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele Ubisoftu, którzy pochwalili się, że w ciągu 24 godzin od debiutu gra sprzedała się w ponad milionie egzemplarzy

Tytuł dostępny jest na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Poniżej znajdziecie wspomniane filmy ze wskazówkami.

Dobieranie graczy:

Ciemna Strefa:

Bronie, indywidualizacja postaci i tworzenie przedmiotów:

Ulepszenia sprzętu:

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami