Pierwsza część serii Deponia trafi na PlayStation 4

Gra ukaże się w połowie tego roku.

Pierwsza odsłona Deponii doczeka się wydania na kolejną platformę sprzętową. Przedstawiciele studia Daedalic Entertainment poinformowali, że gra ukaże się na konsoli PlayStation 4.

01

Szczegółów na temat nowej edycji ujawniono na razie niewiele. Wiadomo jedynie, że sterowanie zostanie całkowicie przebudowane. Twórcy obiecują, że gracze będą mieli bezpośrednią kontrolę nad bohaterem, najprawdopodobniej sterując poczynaniami protagonisty za pomocą drążków pada.

Produkcja jest przygodówką, która w 2012 roku ukazała się na PC, a później trafiła na PlayStation 3 i urządzenia mobilne z systemem iOS. Akcja gry osadzona jest na tytułowej Deponii - planecie będącej jednym wielkim wysypiskiem śmieci.

Wcielamy się w Rufusa, pechowca marzącego o przeprowadzce do Elizjum - słynącej z czystego powietrza i opływającej w bogactwa latającej metropolii. Pewnego dnia bohater staje przed szansą dotarcia do wspomnianego miasta.

Tytuł wypełniony jest humorem - scenariusz naszpikowano rozmaitymi gagami i żartami sytuacyjnymi. Gra wyróżnia się też kolorową i ręcznie rysowaną oprawą graficzną.

Dokładna data premiery Deponii w wersji na PlayStation 4 nie jest na razie znana, ale gra ma pojawić się na najnowszej konsoli Sony w połowie bieżącego roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami