Polskie RPG akcji Book of Demons z nowym zwiastunem

Diablo w świecie z papieru.

Warszawskie studio Thing Trunk zaprezentowało nowy zwiastun projektu Book of Demons. To nastawiona na akcję gra RPG, inspirowana takimi tytułami, jak pierwsza część Diablo.

01

Gra wchodzić ma w skład cyklu Return 2 Games, z akcją osadzoną w Paperverse - uniwersum wykonanym z papieru.

Autorzy podkreślają, że produkcja ma być zarazem hołdem złożonym gatunkowi hack'n'slash, a także jego parodią. Dlatego też przedstawi poważną opowieść o zmaganiach dobra ze złem, ale twórcy wplotą w nią „dużą dawkę humoru”.

Intrygująco zapowiada się system rozwoju postaci, oparty na kartach. Pozwoli na łączenie ze sobą różnego rodzaju przedmiotów, umiejętności i zaklęć, choć dokładne szczegóły na temat działania nie są na razie znane.

Deweloperzy z Thing Trunk obiecują, że potencjalnych kombinacji ma być tyle, że produkcję będzie można przechodzić kilkukrotnie. Do tego dojdą (oprócz tradycyjnej kampanii fabularnej) losowo generowane lochy, trzy klasy postaci, sześćdziesiąt typów przeciwników i sto wyzwań do wykonania.

Book of Demons ukaże się w trzecim kwartale bieżącego roku, na PC. Już teraz można składać zamówienia przedpremierowe na grę - jeden egzemplarz produkcji kosztuje 14,99 dolarów (ok. 58 zł).

Warto też zaznaczyć, że przed debiutem tytułu zorganizowane zostaną testy beta, które odbyć się mają w drugim kwartale tego roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami