Dying Light łączy siły z Rocket League

Nowe DLC do obu gier.

Studia Techland i Psyonix nawiązały współpracę, której efektem są dodatki do gier Dying Light: The Following oraz Rocket League.

1

Posiadacze polskiej produkcji mogą za darmo pobrać nowe malowanie na umieszczone w tytule samochody buggy. Aby je pobrać, należy skorzystać z kodu „LightMyRocket” na specjalnej stronie.

Zwolennicy sieciowego Rocket League będą mogli natomiast przyozdobić swoje auta gadżetami związanymi tematycznie z Dying Light. Dokładna zawartość czy data publikacji nie jest jednak znana.

Zobacz: Rocket League - poradnik i najlepsze porady

„Jesteśmy namiętnymi graczami w Rocket League. Z racji tego, że w obu grach można wyżyć się za kierownicą, pomyśleliśmy o współpracy” - komentuje Tymon Smektała, producent w Techlandzie.

„Dzięki niegasnącemu sukcesowi Rocket League udało nam się nawiązać współpracę ze świetnymi firmami. Nie mieliśmy wątpliwości, że pojawienie się w grze AAA takiej jak Dying Light to świetna sprawa” - dodaje Kyle Lemmon z Psyonix.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami