Zbiorcze wydanie gry Hitman ukaże się na płycie w przyszłym roku

Detale na temat kolejnych map.

Kolejna zmiana planów w związku z dystrybucją gry Hitman - zbiorcza wersja pudełkowa z wszystkimi odcinkami ukaże się dopiero w styczniu przyszłego roku. Pierwotnie planowano debiut pod koniec 2016 r.

1
Zamieszki w Marakeszu

Square Enix nie podało przyczyn takiej decyzji.

Produkcja otrzyma na przestrzeni tego roku siedem odcinków, zawierających między innymi kolejne lokacje, z zadaniami do wykonania.

Pierwszy rozdział debiutuje jutro. W nim dwie misje szkoleniowe i zlecenie w Paryżu - Agent 47 eliminuje cel na pokazie mody.

Drugi odcinek ukaże się w kwietniu. Wprowadzi do gry nową, rozległą lokację w Rzymie, w okolicach słynnego uniwersytetu Sapienza. Zwiastun tej lokacji znaleźć można poniżej.

Zwiedzimy tu między innymi kościół, willę na wzgórzu oraz mroczne katakumby. Celem będzie Silvio Caruso, specjalista od broni biologicznej. Musimy też dostać się do jego laboratorium i zniszczyć próbki śmiercionośnego wirusa.

Trzeci epizod ukaże się w maju i zabierze graczy do Maroko, a konkretnie - do miasta Marrakesz. Tutaj poszukujemy szwedzkiego bankiera, oskarżonego o defraudację sporej sumy pieniędzy.

Zobacz: Hitman - Poradnik, Solucja

Będzie dość głośno: cel zabarykadował się w konsulacie, na zewnątrz trwa demonstracja, a nad głową latają helikoptery.

Marakesz ma być nie tylko jedną z najbardziej chaotycznych, ale i największych map w historii serii, z eksploracją bazaru i okolicznych uliczek włącznie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami