Gears of War 4 trafi na PC?

„Możliwe” - zapewnia producent.

Strzelanka Gears of War 4 pozostaje obecnie produkcją na wyłączność dla konsol Xbox One. Wygląda jednak na to, że taki stan rzeczy może wkrótce ulec zmianie.

1

W wywiadzie wideo serwisu Game Informer, producenta GoW 4 - Roda Fergussona - zapytano o to, czy produkcja zostanie przeniesiona na PC.

- Możliwe - odparł krótko deweloper.

Takie słowo byłoby może mało przekonującym dowodem, gdyby nie ostatnia ofensywa Microsoftu i Windows 10, związana między innymi z ogłoszeniem Quantum Break na komputery osobiste czy darmową wersją Forzy 6 na ten sprzęt.

Warto też pamiętać, że 1 marca wydano już na PC odświeżone Gears of War w wersji Ultimate Edition, także przygotowane pierwotnie z myślą o konsoli.

Na oficjalne potwierdzenie konwersji Gears of War 4 musimy więc jeszcze poczekać. Tymczasem dowiedzieliśmy się, że gra zadziała na Xbox One w rozdzielczości 1080p. Płynność zależeć będzie od trybu - 30 klatek na sekundę w kampanii i 60 FPS podczas zmagań sieciowych.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami