The Division - Misja fabularna: Założenie bazy operacyjnej

Zadanie główne, w którym zakładamy i naszą pierwszą prawdziwą bazę.

Po ukończeniu misji Oblężenie posterunku udaj się na północny zachód strefy i skorzystaj z przejścia prowadzącego do nowego dystryktu - Manhattanu. Na miejscu skieruj się zaznaczonego punktu i obejrzyj animację.

015

Po opuszczeniu pokładu śmigłowca rusz przed siebie. Po drodze miniesz obóz, w którym znajdziesz między innymi tablicę informacyjną (obrazek powyżej) - po jej przejrzeniu na mapie zostaną zaznaczone ważne miejsca i zadania w okolicy oraz handlarza, u którego możesz zaopatrzyć się w sprzęt lub sprzedać zbędny ekwipunek.

016

Przejdź przez obóz i zacznij kierować się na północny wschód, do miejsca, gdzie masz założyć nową bazę. Na miejscu okaże się, że agenci bronią przed atakiem przeciwników. Zacznij ich eliminować zwracając szczególną uwagę na słynnego przeciwnika zaznaczonego na żółto. Posiada on znacznie lepszy pancerz, dlatego warto w potyczce wspomagać się granatami (obrazek powyżej). Po uporaniu się ze wszystkimi rywalami podnieś wartościowsze przedmioty.

017

Następnie wejdź do bazy operacyjnej (obrazek powyżej). W tej bezpiecznej strefie spotkasz kupców, z którymi możesz pohandlować oraz skrzynie, gdzie możesz uzupełnić zapasy. Głównym celem będzie jednak rozbudowa bazy, która składa się z trzech skrzydeł - medycznego, technicznego oraz ochrony. Wykonując zadania dodatkowe pojawiające się na mapie będziesz zyskiwał punkty służące do rozbudowy poszczególnych części bazy.

018

Zanim to nastąpi skieruj się do każdego ze skrzydeł, gdzie podejdź do laptopów (obrazek powyżej). Okaże się, że wszystkie skrzydła są zamknięte, ponieważ brakuje kluczowych ludzi, którzy mogliby je obsługiwać. Musisz uwolnić ich z rąk porywaczy i tak:

  • Skrzydło medyczne - uratuj Jessikę Kandel (misja Szpital polowy w Madison)
  • Skrzydło techniczne - uratuj Paula Rhodesa (misja Kostnica w metrze)
  • Skrzydło ochrony - uratuj Roya Beniteza (misja Punkt kontrolny w Tunelu Lincolna)

Po zdobyciu informacji ze wszystkich laptopów skieruj się do wyjścia z bazy, gdzie trafisz na Faye Lau. Po scence twoim głównym celem będzie wykonanie trzech wymienionych wyżej misji.

Następnie: The Division - Misja: Szpital polowy w Madison

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami