The Division - Misja fabularna: Szpital polowy w Madison

Zadanie główne, w którym uwalniamy z rąk bandytów doktor Jessikę Kandel.

Zadanie pojawi się w dzienniku misji po dotarciu do pierwszej bazy w ramach misji głównej „Założenie bazy operacyjnej". Twoim celem będzie odbicie doktor Jessiki Kandel, który zajmie się rozbudową skrzydła medycznego.

019

Udaj się na wschód od bazy, gdzie agenci przystępują do szturmu szpitala. Po tym, jak wysadzą w powietrze drzwi, wejdź do środka i w głównym holu zacznij ostrzeliwać przeciwników zbiegających ze schodów z prawej (obrazek powyżej). Kiedy rozprawisz się ze wszystkimi wbiegnij na górę.

020

Potem skorzystaj z kolejnych schodów i udaj się do komputera z prawej (obrazek powyżej). Skorzystaj z klawiatury, żeby złamać zabezpieczenia i ruszaj do drzwi na górze schodów (na lewo od nich jest pomieszczenie, gdzie w torbie znajdziesz granat hukowy).

021

W trakcie drogi do kolejnej lokacji uzupełnij amunicję w mijanej skrzyni. Następnie wkrocz do rozległej sali z koszami do piłki koszykowej. Z jej drugiego końca zaczną zbiegać się duże grupy przeciwników, których ostrzeliwuj zza osłon. W pewnym momencie pojawi się też kilku silniejszych wrogów, których poznasz po fioletowych paskach życia. W walce z nimi wspomagaj się granatami (obrazek powyżej). W miarę możliwości postaraj się najpierw rozprawić ze zwykłymi rywalami, a dopiero potem z mocniejszymi bandytami.

022

Po walce przejdź przez drzwi na końcu sali i skorzystaj z windy (musisz wcisnąć przycisk, aby wjechać na górę). Rusz przed siebie. Trafisz do pomieszczenia ze skażonym obszarem (na razie się nim nie przejmuj i idź prosto). W kolejnej lokacji rusz przed siebie i po paru krokach przywrzyj do osłony z lewej, po czym zacznij ostrzeliwać przeciwników po drugiej stronie. Kiedy się z nimi rozprawisz przejdź przez drwi na końcu przejścia - dotrzesz w ten sposób do doktor Kandel (obrazek powyżej).

023

Ustaw się za osłoną i odeprzyj atak przeciwników, chroniąc tym samym kobietę. Po uporaniu się z wrogami przejdź do kolejnego pomieszczenia i ruszaj przed siebie, aż dotrzesz na dach. Zanim skierujesz się do jego głównej części uzupełnij zapasy ze skrzyni z prawej. Następnie przygotuj się na dość ciężkie starcie - w pierwszej kolejności wyeliminuj sporą grupę zwykłych wrogów. Kiedy to uczynisz zacznij ostrzeliwać przywódcę - Hutcha (obrazek powyżej).

024

Jest to wytrzymały przeciwnik zaopatrzony w szybkostrzelny karabin maszynowy, który na dodatek jest bardzo celny. Dlatego kiedy przeciwnik prowadzi ogień siedź za osłoną i się nie wychylaj. Dopiero, kiedy przestanie, zacznij go ostrzeliwać, wspomagając się w tym granatami (obrazek powyżej). Następnie znów czekaj, aż puści serię i ostrzeliwuj go. Gdyby zaczął się do ciebie zbliżać, to szybko przeskakuj za kolejną osłonę i kontynuuj tę taktykę, aż się z nim rozprawisz.

025

Po walce przeszukaj zwłoki Hutcha (znajdziesz niezły sprzęt), zjedź na dół szybu windy po dwóch linach i wróć do bazy, gdzie porozmawiaj z panią doktor, a potem skieruj się do pobliskiego laptopa i zakup jedno z ulepszeń. W ten sposób odblokujesz skrzydło medyczne oraz zyskasz dostęp do nowych umiejętności i atutów. Do jakich? To już zależy od zakupionego ulepszenie. W naszym przykładzie (obrazek powyżej) zakupiliśmy klinikę, dzięki czemu bohater odblokował umiejętność „Pierwsza pomoc" oraz atut „Apteczki".

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami