The Division - Misja fabularna: Oblężenie posterunku

Zadanie główne, w którym ratujemy agentów uwięzionych przez bandytów.

Misja rozpocznie się automatycznie po zakończeniu zadania Odbijanie Brooklynu. Otrzymasz komunikat o posterunku na południowy zachód od twojej pozycji, który został zaatakowany przez bandytów.

Sugerowany poziom doświadczenia - 3

009

Po dotarciu na miejsce wejdź na parking i dołącz do oddziałów sojuszniczych. Zapewnij sobie osłonę i zacznij ostrzeliwać bandytów nadbiegających przez bramę. Załatw też rywali stojących na dachu lokalnego budynku (obrazek powyżej).

010

Po oczyszczeniu parkingu przejdź przez bramę i ruszaj w stronę przejścia do podziemnego parkingu, eliminując po drodze napotkanych rywali (a tych będzie sporo, więc korzystaj z osłon). Przed wejściem na podziemny parking (obrazek powyżej) warto uzupełnić amunicję korzystając ze skrzynki z prawej.

011

Po zejściu na dół przygotuj się na oczyszczenie lokacji przed tobą. Możesz celować w czerwone zbiorniki, których eksplozja (obrazek powyżej) może zabić okolicznych rywali. Uważaj też na rzucane przez nich granaty hukowe - jeśli znajdziesz się w polu rażenia, obszar zaznaczony na czerwono, to wyskocz z niego zanim dojdzie do eksplozji (jeśli nie zdążysz będziesz przez chwilę zdezorientowany). Po oczyszczeniu lokacji przebiegnij przez parking i przejdź przez drzwi na końcu.

012

Przejdź przez dwie lokacje, po czym podbiegnij do okna, za którym zobaczysz w przejściu dwóch przeciwników. Załatw ich i rusz przed siebie - z prawej są cele z zakładnikami. Aby otworzyć drzwi skorzystaj z komputera (obrazek powyżej) w pokoju z lewej.

013

Wróć na korytarz i skorzystaj z pobliskich schodów, żeby wejść na wyższe piętro. Możesz je przeszukać (nie ma tu przeciwników), po czym udać się na kolejne schody prowadzące na kolejny poziom. Tym razem w pracowni z komputerami czeka cię strzelanina z kilkoma rywalami (obrazek powyżej). Po uporaniu się z nimi przejdź przez przejście z prawej, wejdź na schody i przygotuj się do walki z przywódcą bojówkarzy (zanim wyjdziesz na zewnątrz warto uzupełnić zapasy amunicji w skrzyni).

014

Po wyjściu na dach zacznij kierować się w lewo i zza osłon ostrzeliwać wybiegających przeciwników. Po uporaniu się ze sporą grupą zza drzwi na końcu wyjdzie szef bojówkarzy - Rozpruwacz. Rozpoznasz go łatwo po żółtym pasku energii, który jest wzmocniony płytkami pancerza. Ostrzeliwuj go celując zwłaszcza w głowę oraz obrzucając go granatami (obrazek powyżej).

Pamiętaj, aby nie wychylać się zbyt długo, ponieważ jego broń zadaje ci duże obrażenia - oddawaj kilka serii, ukrywaj się i czekaj, aż zregenerujesz energię, po czym powtarzaj ten schemat. Jeśli przeciwnik zacznie podchodzić zbyt blisko ciebie, to wycofuj się za osłony za tobą i kontynuuj ostrzeliwanie rywala, aż padnie.

Kiedy go pokonasz rozpraw się z niedobitkami, przeszukaj ciało Rozpruwacza i podnieś karabin szturmowy. Następnie skieruj się do krawędzi dachu, rozwiń linę i zjedź na dół, co zakończy misję.

Następnie: The Division - Misja: Założenie bazy operacyjnej

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami