Kolejki do laptopa kolejnym problemem graczy The Division

Gdy już uda się przejść...

Posiadacze sieciowej strzelanki The Division natknęli się na kolejny blokujący postępy problem w początkowej strefie produkcji, służącej za samouczek.

1
Za czym kolejka ta stoi?

Już wczoraj wspominaliśmy o kłopotach z przejściem przez drzwi w tej samej lokacji. Wejście do kluczowego pokoju można bowiem zablokować, po prostu stając w miejscu.

Problemy trwają także już po wejściu do pomieszczenia, odwiedzanego dwukrotnie podczas sekcji otwierającej, służącej za przywitanie nowych postaci.

W pewnym momencie musimy bowiem skorzystać z leżącego na stole komputera. Okazuje się jednak, że sporym kłopotem jest jednocześnie korzystanie z laptopa przez więcej niż jedną osobę.

Tylko jedna postać może podejść do urządzenia, co ponownie tworzy chaos i blokowanie, jeśli chętnych jest więcej. Pewnym rozwiązaniem może być próba ponownego wczytania obszaru.

Gracze wyrażają swoje niezadowolenie na Twitterze, informując na przykład o formowaniu się regularnych kolejek o dostęp do komputera.

Warto pamiętać, że błąd - choć irytujący - ograniczony jest do początkowego obszaru. Późniejsza faza gry jest już dużo lepiej dzielona na instancje, skutecznie ukrywając innych graczy.

2

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami