W Gears of War 4 wcielimy się w syna Marcusa Feniksa

Trójka grywalnych postaci.

Na łamach serwisu Game Informer ujawniono kolejne informacje na temat strzelanki TPP - Gears of War 4. Fabuła będzie się rozgrywać 25 lat po wydarzeniach z Gears of War 3.

1

Z racji na duży przeskok czasowy, w grze poznamy trójkę nowych bohaterów. Główną postacią będzie JD Fenix, syn Marcusa Feniksa, protagonisty poprzednich części serii.

JD jest idealistą, który w młodym wieku uciekł z domu i dołączył do jednostki COG. W żołnierza wcieli się Liam McIntyre. Aktor kojarzony jest przede wszystkim z głównej roli w serialu Spartacus.

Drugim członkiem zespołu będzie Kait Diaz, wychowana poza bezpiecznymi murami miasta. Nie wie, jak funkcjonuje COG, jednak potrafi o siebie zadbać i szybko zaprzyjaźnia się z JD. W postać wcieli się Laura Bailey, która użyczyła głosu Jainie Proudmoore z World of Warcraft.

Ostatnim bohaterem jest Delmont „Del” Walker, były żołnierz COG. Wychował się w sierocińcu. W szkole zaprzyjaźnił się z JD i od tamtej pory podąża jego śladami. W Dela wcieli się Eugene Byrd, znany z roli Boomera z Battlefield Hardline.

Twórcy Gears of War 4 chcą powrócić do „mrocznych korzeni serii”. Potwierdzono lokalny tryb kooperacji dla dwóch osób, a także nowy „system walki wręcz z wykorzystaniem osłon”. Obecnie nie wiemy nic więcej na jego temat.

Kolejne informacje o grze ukażą się na łamach serwisu Game Informer w najbliższych dniach.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami