Superhot - Poradnik, Solucja

Opis przejścia i wszystkie sekrety gry.

W poradniku do gry Superhot znajdziesz przydatne wskazówki, ułatwiające zrozumienie mechaniki panującej w grze oraz szczegółowy i ilustrowany opis wszystkich poziomów, jakie przygotowali autorzy. Oczywiście są to jedynie przykłady, ponieważ każdą z misji można przechodzić na wiele różnych sposób. Ponadto znajdziesz tu sposoby odnajdywania dobrze poukrywanych sekretów w postaci terminali komputerowych.

Opis przejścia

W Superhot znajdziesz kilkadziesiąt poziomów o różnym stopniu trudności. Gdybyś miał problemy z przejściem niektórych, to poniżej znajdziesz gotowe rozwiązania.

Sekrety: terminale komputerowe

Na poszczególnych poziomach autorzy umieścili sekrety w postaci terminali komputerowych. Jeśli chcesz je znaleźć, to skorzystaj z poniższych stron poradnika.

Kilka porad na dobry początek:

  • Podstawową zasadą panującą w grze jest fakt, że czas upływa normalnie tylko wtedy gdy się poruszasz. Wykorzystaj to do unikania wrogich pocisków i lepszego celowania w przeciwników. Dobrym sposobem na unikanie pocisków jest, oprócz biegania, również skakanie.
  • Pamiętaj, aby w przypadku biegnących wrogów uwzględnić ich przemieszczenie w momencie oddania strzału. Jeśli nie biegną wprost na ciebie, tylko nieco w bok, to celuj przed nich - jeśli strzelisz prosto w rywala, to ominie on kule.
  • Proponowane w poradniku przechodzenia danych misji to tylko przykłady - rozwiązań i możliwych sytuacji na miejscu strzelanin jest bez liku. Dlatego nasze opisy to jedynie ogólne wskazówki - najważniejsze jest zachowanie czujności i reagowanie na zmieniającą się sytuację.
  • Warto pamiętać, że przeciwnicy mogą ranić i zabijać siebie nawzajem. Najłatwiej wykorzystać ten fakt stając w jednej linii z dwoma wrogami. Jeśli ten stojący dalej od ciebie wystrzeli w momencie, kiedy jego kompan będzie stał przed tobą, to zastrzeli go (kula nie przechodzi przez ciała, więc tobie nic się nie stanie).

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami