W poradniku do gry Superhot znajdziesz przydatne wskazówki, ułatwiające zrozumienie mechaniki panującej w grze oraz szczegółowy i ilustrowany opis wszystkich poziomów, jakie przygotowali autorzy. Oczywiście są to jedynie przykłady, ponieważ każdą z misji można przechodzić na wiele różnych sposób. Ponadto znajdziesz tu sposoby odnajdywania dobrze poukrywanych sekretów w postaci terminali komputerowych.

Opis przejścia

W Superhot znajdziesz kilkadziesiąt poziomów o różnym stopniu trudności. Gdybyś miał problemy z przejściem niektórych, to poniżej znajdziesz gotowe rozwiązania.

Sekrety: terminale komputerowe

Na poszczególnych poziomach autorzy umieścili sekrety w postaci terminali komputerowych. Jeśli chcesz je znaleźć, to skorzystaj z poniższych stron poradnika.

Kilka porad na dobry początek:

  • Podstawową zasadą panującą w grze jest fakt, że czas upływa normalnie tylko wtedy gdy się poruszasz. Wykorzystaj to do unikania wrogich pocisków i lepszego celowania w przeciwników. Dobrym sposobem na unikanie pocisków jest, oprócz biegania, również skakanie.
  • Pamiętaj, aby w przypadku biegnących wrogów uwzględnić ich przemieszczenie w momencie oddania strzału. Jeśli nie biegną wprost na ciebie, tylko nieco w bok, to celuj przed nich - jeśli strzelisz prosto w rywala, to ominie on kule.
  • Proponowane w poradniku przechodzenia danych misji to tylko przykłady - rozwiązań i możliwych sytuacji na miejscu strzelanin jest bez liku. Dlatego nasze opisy to jedynie ogólne wskazówki - najważniejsze jest zachowanie czujności i reagowanie na zmieniającą się sytuację.
  • Warto pamiętać, że przeciwnicy mogą ranić i zabijać siebie nawzajem. Najłatwiej wykorzystać ten fakt stając w jednej linii z dwoma wrogami. Jeśli ten stojący dalej od ciebie wystrzeli w momencie, kiedy jego kompan będzie stał przed tobą, to zastrzeli go (kula nie przechodzi przez ciała, więc tobie nic się nie stanie).

Reklama

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Redakcja Eurogamer.pl

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Więcej artykułów od Michał Basta