Polska wersja przygodówki Deponia Doomsday ukaże się w kwietniu

Z napisami, za 60 zł.

Klasyczna przygodówka Deponia Doomsday jest już od 1 marca dostępna na Steamie, lecz gracze zainteresowani zakupem mogą rozważyć wstrzymanie się do kwietnia, gdy zadebiutuje polska wersja.

1
Rufus i spółka

Zachętą będzie nie tylko kinowa lokalizacja, ale także bogatsze wydanie pudełkowe i niższa cena, ustalona na 60 zł. Kwota zakupu w sklepie Valve to obecnie 17,09 euro (ok. 74 zł).

W zestawie znajdzie się także album grafik koncepcyjnych z gry oraz ścieżka dźwiękowa. Niestety, nie podano dokładnej daty kwietniowego debiutu.

Głównym bohaterem w grze jest ponownie Rufus, a tematem przewodnim będą jego podróże w czasie. Twórcy jako inspiracje podają konflikt „utopia kontra dystopia”, w stylu filmów „Interstellar” czy „Elizjum”.

Twórcy z Daedalic Entertainment zapewniają, że Deponia Doomsday to największa odsłona cyklu, zapewniająca około 20 godzin rozgrywki, ponad 100 teł i 70 postaci.

Powracają też te dobrze znane, takie jak Goal, Lonzo i Lotti, a gracze poznają alternatywne zakończenia poprzednich odsłon serii - za pomocą zmian w czasie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami