Opóźniono kolejną aktualizację zawartości Elite: Dangerous

Nowe misje dopiero w czerwcu.

Rozszerzenie Horizons do kosmicznego symulatora Elite: Dangerous przypomina przepustkę sezonową, udostępniającą nową zawartość wraz z upływem czasu.

1
Akcja na planecie

Planetary Landings to pierwszy i wydany już element, wprowadzający możliwość lądowania na planetach i eksplorację powierzchni za pomocą pojazdu Scarab Surface Recon Vehicle.

Teraz dowiedzieliśmy się, że kolejne rozszerzenie - The Engineers - ukaże się później, niż pierwotnie zakładano. Plany mówiły o kwietniu, lecz teraz wymienia się już czerwiec - wynika z najnowszym dokumentów finansowych studia Frontier, odpowiedzialnego za pracę nad produkcją.

„Oznacza to, że 2.1 zostało opóźnione o około sześć tygodni. Celem jest podniesienie jakości, co ostatecznie będzie korzystne dla gry” - wyjaśnił dyrektor generalny David Braben na łamach serwisu Reddit.

„Będzie gotowe, gdy będzie gotowe. Będziecie musieli poczekać nieco dłużej, ale będzie warto.”

Prawdą jest, że The Engineers zapowiada się na sporą aktualizację. Twórcy wprowadzą rozszerzony system misji oraz modyfikacje w wyposażeniu - gracze zbudują egzotyczne i unikatowe bronie oraz moduły statków.

Opóźnienie może jednak oznaczać, że również pozostałe elementy rozszerzenia Horizons ukażą się z w innych terminach. Mowa o Guardians (planowane na lato, kosmiczne „lotniskowce”) oraz The Commanders (jesień, możliwość stworzenia własnej postaci).

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami