Najazdy pierwszym darmowym rozszerzeniem The Division

Plus: raidy i płatne DLC.

Sieciowe RPG akcji The Division zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu, 8 marca. Ubisoft nie spoczywa jednak na laurach i zapowiada najbliższe rozszerzenia - zarówno darmowe, jak i płatne.

1

W kwietniu udostępniony zostanie pierwszy darmowy dodatek - Najazdy. To specjalne „raidy” przeznaczone dla osób, które ukończą główny wątek fabularny. Maksymalnie czteroosobowe drużyny zmierzą się z wymagającym przeciwnikiem w nowych lokacjach.

Nagrodą za trud będzie cenny ekwipunek, którym pohandlujemy w ramach utworzonych grup.

W maju zadebiutuje drugie rozszerzenie - Konflikt. Skupi się na nowościach w Strefie Mroku, jednak obecnie nie wiadomo zbyt wiele na ich temat. Pojawi się także nowy Najazd, zlokalizowany na Rondzie Kolumba.

Podziemie - pierwsze płatne DLC - zadebiutuje w czerwcu. Gracze będą mogli zwiedzić korytarze i tunele metra zlokalizowane pod miastem.

Kolejny dodatek - Przetrwanie - ukaże się latem. Użytkownicy będą musieli przetrwać jak najdłużej na nieprzyjaznym terenie, zbierając zaopatrzenie i ekwipunek.

Trzecie płatne rozszerzenie zostało zapowiedziane na okres zimowy. Ostatni Bastion będzie polegał na przygotowaniu linii obrony i odpieraniu ataku przeciwników.

Wszystkie wymienione DLC wchodzą w skład przepustki sezonowej.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami